اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 25 آذر 1398
16 مهر 1398 16 مهر 1398
10:50 10:50

درخواست مدیرعامل باشگاه نفت‌مسجدسلیمان از تارتار

مهران نصیریان‌دوست، مدیرعامل باشگاه نفت‌مسجدسلیمان اعلام کرد از مهدی تارتار می‌خواهم به تمرینات تیم بازگردد و به قراردادش پایبند بماند.

مهران نصیریان‌دوست

به گزارش سلام نو، مدیرعامل باشگاه نفت‌مسجدسلیمان با بیان این‌که تارتار مربی بزرگ و حرفه‌ای است، گفت:‌ از او می‌خواهیم به قرارداد یک ساله‌اش پایبند باشد و امروز در محل تمرین تیم در مسجدسلیمان حاضر شود.

مهران نصیریان‌دوست در خصوص تصمیم  مهدی تارتار بر جدایی از این تیم، اظهار کرد: در آغاز لیگ شرایط سختی از نظر مالی داشتیم ولی هر طور که بود لیگ را آغاز کردیم و تلاش‌مان جذب بازیکنان مدنظر آقای تارتار بود و حدودا 50 روز نیز در تهران اردوی خوب داشتیم. خدا را شکر تاکنون نتایج خوبی در لیگ به دست آورده‌ایم و این مهم با اقدامات صورت گرفته و تلاش کادرفنی و بازیکنان بوده است.

وی با بیان این‌که تارتار مربی بزرگ و حرفه‌ای است، گفت:‌ تارتار با ما قرارداد دارد و از او می‌خواهیم به قرارداد یک ساله‌اش پایبند باشد و امروز در محل تمرین تیم در مسجدسلیمان حاضر شود. تنها دلخوشی مردم مسجدسلیمان همین تیم فوتبال است و از تارتار می‌خواهم با این تصمیم‌اش باعث تضعیف روحیه هواداران پرشور مسجدسلیمانی نشود و احساسات این هواداران را در نظر بگیرد.

مدیرعامل باشگاه نفت‌مسجدسلیمان عنوان کرد:‌ در حال حاضر تمام تیم‌های لیگ برتری با مشکلات مالی مواجه هستند اما خدا را شکر مشکلات ما در حال مرتفع شدن هستند، پس از تارتار که یک مربی حرفه‌ای و مرد روزهای سخت است، انتظار داریم به تمرینات تیم برگردد.

وی خاطرنشان‌کرد: حق‌الزحمه بازیکنان نیز طبق چکی که باشگاه به کادر فنی داده است نیز تا 24 مهرماه پرداخت خواهد شد. مسوولان خوزستانی از جمله استاندار، نماینده مردم مسجدسلیمان و مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان با جدیت به دنبال مرتفع کردن مشکلات باشگاه هستند و به زودی نیز مشکلات رفع خواهند شد./ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

تارتار: در آزادی کار سختی در پیش داریم!

مهدی تارتار سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان گفت در ورزشگاه آزادی با حضور هواداران پ...

نفت مسجد سلیمان-ماشین سازی بدون گل پایان یافت

مهدی تارتار، سرمربی تیم نفت مسجدسلیمان بیان کرد بازی امروز برابر ماشین سازی کسل کننده...

سازمان لیگ قرارداد تارتار با نفت مسجد سلیمان را فسخ کرد

مهدی تارتار براساس شروط قرارداد خود با نفت مسجد سلیمان از سازمان لیگ خواستار فسخ قرار...

تارتار از مسجدسلیمان رفت

مهدی تارتار به دلیل مسائل مالی و پرداخت نشدن مطالبات بازیکنان، از تیم نفت مسجدسلیمان ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news