اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 22 مهر 1398
16 مهر 1398 16 مهر 1398
12:57 12:57

جام جهانی 2022 تجربه‌ای فوق‌العاده برای فوتبالدوستان

به گفته کافو، ستاره دهه‌های گذشته فوتبال برزیل، به دلیل کوچک بودن کشور قطر، امکان تماشای بیش از یک دیدار برای تماشاگران وجود دارد که این تجربه خوبی برای فوتبالدوستان است. 

به گزارش سلام نو، کافو، ستاره دهه‌های گذشته فوتبال برزیل که دو بار توانسته جام جهانی فوتبال را فتح کند، درباره تورنمنت سال 2022 گفت: قطر می‌تواند برای مهمانانش یک تجربه فوق‌العاده در تاریخ جام جهانی بسازد.

او در ادامه افزود: من چندین بار به قطر آمده‌ام و آنچه از نظر پیشرفت و سرعت می‌بینم، دستاوردی غیر قابل انتظار بوده است. چه از حیث ساخت استادیوم‌ها، چه حمل و نقل عمومی یا موارد دیگر. این‌ها به من اطمینان می‌دهد که قطر به مهمانانش یک میزبانی متمایز از تمام ادوار قبلی جام جهانی را نشان خواهد داد و ویژه‌ترین میزبان تاریخ این جام خواهد بود.

کافو تمجید از قطر را این‌گونه ادامه داد: همه چیز اینجا متفاوت از دوره‌های گذشته است و من درباره کیفیت قطر تردید ندارم. در جام جهانی 2022 جهان عرب به نمایش در می‌آید. اینجا استادیوم‌ها به تیم‌ها و هواداران نزدیک خواهد بود، به دلیل کوچک بودن وسعت این کشور. به همین دلیل نیاز به سفرهای طولانی مدت در طی برگزاری مسابقات نخواهد بود. از یک استادیوم به استادیوم دیگر نیازی به سفر با هواپیما نیست. از این رو هواداران فرصت تماشای بیش از یک بازی در هر روز را خواهند داشت. این در دوره‌های قبل چندان امکان‌پذیر نبوده است./ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

فوتبال ساحلی ایران برابر اوکراین به پیروزی رسید

 نخستین دیدار تیم ملی فوتبال ساحلی ایران که مقابل اوکراین در مسابقات جهانی ورزش‌های س...

ورود تیم فوتبال ساحلی ایران به قطر

 تیم فوتبال ساحلی ایران  که به منظور شرکت در نخستین دوره بازی‌های جهانی ساحلی با شرکت...

اعزام تیم ملی هندبال به دوحه

تیم ملی هندبال مردان ایران برای انجام چند بازی تدارکاتی به دوحه قطر اعزام شد.

قطر در آستانه مالکیت رم

سفیر قطر در ایتالیا با تایید شایعات مربوط به خرید مالکیت باشگاه رم، اظهار داشت که اگر...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news