اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 18 خرداد 1399
16 مهر 1398 16 مهر 1398
15:20 15:20

کمک هزینه خرید ساعت برای حفظ سلامتی!

یک شرکت بیمه در آمریکا کمک هزینه 150 دلاری برای خرید اپل واچ ارائه می دهدد. هدف او از این کار دور نگه داشتن مشتریان خود از مطب است زیرا اپل واچ قابلیت های زیادی برای حفظ سلامتی انسان دارد.

به گزارش سلام نو، یک شرکت بیمه در آمریکا که متخصص ارائه پکیج های درمانی به افراد سالمند است، برای اولین بار کمک هزینه خرید اپل واچ را به مشترکین خود ارائه می کند.

اوایل ژانویه سال جاری میلادی، اپل از همکاری خود با شرکت های ارائه دهنده برنامه ملی بیمه تامین اجتماعی آمریکا یا «مدیکر» (Medicare) برای پرداخت کمک هزینه اپل واچ خبر داد. حال شرکت Devoted Health برای اولین بار موفق به انجام چنین کاری می شود.

یک شرکت بیمه در امریکا برای اولین بار کمک هزینه 150 دلاری خرید اپل واچ را تقبل کرد

شرکت مذکور قصد دارد با کمک 150 دلار در سال، هزینه اپل واچ را برای مشترکین خود پوشش دهد. اپل واچ سری 3 در حال حاضر به قیمت 199 دلار فروخته می شود که با احتساب کمک هزینه 150 دلاری، افراد می توانند آن را به قیمت 50 دلار خریداری کرده یا به سراغ اپل واچ سری 5 بروند.

شرکت Devoted اعلام کرده که مشترکین می توانند از کمک هزینه سالانه علاوه بر خرید اپل واچ، برای پرداخت هزینه کلاس ها و برنامه های مختلف نیز استفاده کنند.

شرکت ذکر شده ساعت هوشمند اپل را «یک تکنولوژی در کلاس جهانی» نامیده و می خواهد با پرداخت کمک هزینه آن، مشتریان خود را از مطب پزشک دور نگه دارد. پیش بینی می شود پس از اقدام شرکت مذکور، شرکت های دیگر نیز به تقلید از آن خدمات مشابهی را ارائه دهند.

اپل موضوع سلامتی را در اپل واچ جزو یکی از اولویت های خود قرار داده و با فرستادن داده های آن به مراکز درمانی به بهبود وضعیت سلامت کاربران کمک می کند. این گجت هوشمند از قابلیت هایی همچون تشخیص سقوط، پایش ضربان قلب و قابلیت های دیگر برخوردار است.

ساعت هوشمند اپل حتی توانایی نجات جان انسان ها را هم دارد. اواخر شهریور ماه خبری منتشر شد که در آن فردی به کمک قابلیت تشخیص سقوط این ساعت هوشمند (Fall Detection) از مرگ نجات یافته بود.

استارتاپ Devoted سال گذشته پس از جمع آوری 300 میلیون دلار کمک مالی، حدوداً 1.8 میلیارد دلار ارزش گذاری شد./ دیجیاتو

اخبار مرتبط

icon news

قابلیت بی نظیری که به اپل واچ افزوده می شود

اپل واچ که پرفروش ترین ساعت هوشمند اپل در جهان محسوب می شود و اطلاعات خوبی را در رابط...

اپل واچ در سال 2019 چقدر فروخت؟

اپل در سال 2019 ، 30.7 میلیون اپل واچ  فروخته است که نسبت به سال قبل 36 درصد افزایش د...

رکود جدید از فروش گجت‌های پوشیدنی هوشمند

 استقبال کاربران از گجت‌های پوشیدنی هوشمند رکورد جدیدی از تولید و فروش این محصولات بر...

اپل واچ سکته قلبی را تشخیص می دهد!

پژوهشگران اسپانیایی مدعی شده اند که ساعت های اپل واچ قادر به تشخیص سکته های قلبی هستن...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news