اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 22 مهر 1398
16 مهر 1398 16 مهر 1398
15:10 15:10

سارق آریشگاه های زنانه تهران دستگیر شد

سرهنگ مجید عسگری نیا، رئیس کلانتری ۱۲۶ تهرانپارس از دستگیری سارق آرایشگاه های زنانه در تهران خبر داد و گفت:با توجه به شرح یکسان از سرقت در محدوده تهرانپارس احتمال دادیم سارق یک نفر باشد و بعد از بررسی های لازم موفق به دستگیری زن جوان شدیم.

سرقت ۲ میلیاردی از مشتریان آرایشگاه‌های زنانه تهرانپارس

رئیس کلانتری ۱۲۶ تهرانپارس از دستگیری خانمی که با مراجعه به آرایشگاه‌های زنانه معروف تهرانپارس از مشتریان آنها ۲ میلیارد ریال سرقت کرده بود، خبر داد و گفت: متهم به ۲۰ فقره سرقت اعتراف کرد.

به گزارش سلام نو، سرهنگ مجید عسگری نیا بیان داشت: از مدتی پیش سرقت از آرایشگاه های زنانه در محدوده کلانتری ۱۲۶ تهرانپارس شدت گرفت که با توجه به شرح حادثه یکسان، احتمال می رفت که سارق تنها یک نفر باشد.

وی عنوان کرد: مال باختگان که همگی مشتریان آرایشگاه های زنانه بودند پس از مراجعه به کلانتری اظهار داشتند: وقتی به آرایشگاه مراجعه کرده ایم، هزینه خدمات را پرداخت کرده ایم و در این هنگام کارت عابر بانک و کیف پولمان همراهمان بود، ولی هنگامی که از آرایشگاه بیرون رفتیم متوجه شده ایم که کیف و یا کارت عابر بانکمان به سرقت رفته است و پس از مدتی پیام برداشت وجوه از عابربانکمان را دریافت کرده ایم.

این مقام انتظامی تصریح کرد: در تحقیقات میدانی مشخص شد که خانم جوانی در مواقع سرقت، در نزدیکی در ورودی آرایشگاه و در اطراف میز صندوق دریافت وجوه نشسته است.

کلانتر محله تهران پارس افزود: در گام بعدی تحقیقات پلیسی فروشگاه هایی که کارت عابر بانک های سرقتی مصرف شده است شناسایی شد و به دست آمد که همان خانم کارت های سرقتی را مصرف کرده است.

وی با اشاره به اینکه ماموران توانستند مخفیگاه متهم را در محدوده کلانتری شناسایی کنند، افزود: با هماهنگی مقام قضائی روز گذشته متهم در مخفیگاهش دستگیر و برای بازجوئی اولیه به کلانتری منتقل شد.

سرهنگ عسگری نیا با این توضیح که متهم پس از حضور در کلانتری و انجام تحقیقات پلیسی به سرقت های خود اعتراف کرد، گفت: متهم تا کنون به ۲۰ فقره سرقت اعتراف کرده است.

این مقام انتظامی در خصوص اظهارات متهم، بیان داشت: متهم در تحقیقات پلیسی، گفت: آرایشگاه های زنانه خیلی شلوغ را در محدوده تهرانپارس انتخاب می کردم و سعی می کردم از ازدحام جمعیت سوء استفاده کنم و اموال شخصی مال باختگان را سرقت کنم و یا اینکه به بهانه کوتاه کردن موی سر در نزدیک میز صندوق دریافت وجوه می ایستادم و زمانی که مشتریان رمز عابربانکشان به متصدی می گفتند، شماره رمز عابر بانک مشتریان را حفظ می کردم و در فرصت بعدی کارت عابربانک و یا کیف مشتریان را سرقت می کردم و بلافاصله با مراجعه به فروشگاه ها از جمله طلافروشی ها وجوه داخل کارت عابربانک را خرج می کردم.

رئیس کلانتری تهرانپارس با اشاره به اینکه متهم ۲۷ ساله و دارای مدرک لیسانس است و تنها در یکی از موارد موفق به سرقت ۴۰ میلیون تومانی از یکی از شاکیان شده است، توضیح داد: ارزش جمعی سرقت های متهم مبلغ ۲ میلیارد ریال شده است و تا به الان ۱۰ شکوائیه علیه این خانم در کلانتری طرح شده است.

بنابراین گزارش، کشف جزئیات پرونده ادامه دارد و متهم برای گرفتن دستور قضائی به دادسرا معرفی شده است./ ایلنا

اخبار مرتبط

icon news

معمای خودکشی زنانه مرد تهرانی ! / راز این مرگ چگونه کشف خواهد شد

 خودکشی مرد جوان که در شرق تهران  با پوشیدن لباس زنانه خود را حلق آویز کرده بود، سنا...

قتل برادر با ضربات چاقو در تهرانپارس

در جریان یک درگیری خانوادگی در تهرانپارس، جوان 25 ساله به دلیل آنچه مشکلات خانوادگی ن...

پرده برداری از راز جنایتی هولناک در تهرانپارس

مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ جزئیات قتل در یکی از پارک‌های محله تهرانپارس ر...

دستگیری 66 سارق حرفه ای در پایتخت

سردار کیوان ظهیری از دستگیری ۶۶ سارق در شرق پایتخت خبر داده است.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news