اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 22 مهر 1398
17 مهر 1398 17 مهر 1398
08:40 08:40

مرگ مرموز پرستار تهرانی

مأموران کلانتری‌۱۳۴ شهرک‌غرب از مرگ مرموز خانم جوان پرستار بی هوشی اتاق عمل در خانه اش باخبر شدند و به محل حادثه رفتند شوهر این زن مدعی بود که هنگامی که به خانه بازگشته با جسد همسرم در اتاق روبه رو شدم.

مرگ مشکوک  خانم پرستار جوان در خانه

به گزارش سلام نو، ساعت‌۱۷:۳۰ روز دوشنبه ۱۵‌مهرماه مأموران کلانتری‌۱۳۴ شهرک‌غرب از مرگ مشکوک زن جوانی در خانه‌اش با خبر و راهی محل شدند.

بررسی‌های مأموران نشان داد زن فوت شده پرستار بی‌هوشی اتاق عمل یکی از بیمارستان‌های تهران است که ساعتی قبل به طرز مرموزی در خانه‌اش فوت کرده است.

شوهر زن فوت شده گفت: امروز همسرم شیفت استراحتش بود.دقایقی قبل از محل کار که به خانه برگشتم که با جسد همسرم داخل اتاق روبه‌رو شدم که در اطرافش مقداری دارو گذاشته شده‌بود. پس از این با اورژانس تماس گرفتم و درخواست کمک کردم که عوامل اورژانس به خانه‌ام آمدند و پس از معاینه اعلام کردند همسرم فوت کرده است.


در حالی که معاینات اولیه حکایت از این داشت دو ساعت از فوت پرستار جوان گذشته‌است، بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران دستور داد جسد برای مشخص شدن علت اصلی مرگ به پزشکی قانونی فرستاده شود. تحقیقات درباره این حادثه ادامه دارد./ جوان

اخبار مرتبط

icon news

کشف دو جسد مشکوک در یاسوج

رئیس پلیس آگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد از مرگ مشکوک دو نفر در یاسوج خبرداد.

مرگ مشکوک مردی در ساحل محمود آباد

جسد مرد مجهول‌الهویه در ساحل محمود آباد پیدا شد و به سردخانه منتقل شد.

مرگ مشکوک دختر دانش آموز در خوابگاه

مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش فارس گفت: در خوابگاه دبیرستان شبانه روزی مرضیه کوشکس...

آتش به جان برج های شهرک غرب افتاد

در ساعت 9 شب گذشته یکی از برج های واقع در شهرک غرب در آتش سوخت.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news