اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 22 مهر 1398
17 مهر 1398 17 مهر 1398
09:20 09:20

کدام بازیگر درخواست حاتمی‌کیا را رد کرد؟

فرخ نعمتی که در حال کار روی پروژه جدیدی است اعلام کرد شرایط حضور در فیلم خروج به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا را ندارد و با وجود  علاقه ای که به این کار و حاتمی کیا داشته اما پیشنهادش را رد کرده است. 

چرا فرخ نعمتی پیشنهاد بازی در «خروج» را نپذیرفت؟

به گزارش سلام نو، فرخ نعمتی درخصوص پیشنهاداتی که برای حضور در سینما داشته گفت: واقعیت پیشنهاد زیاد است، گاهی پیشنهادات خیلی خوبی هم می شود اما به شخصه عادت ندارم به طور همزمان در چندین کار فعالیت کنم و ترجیح میدهم انرژی و تمرکز خود را صرفا برای یک پروژه بگذارم.

وی با اشاره به پیشنهاد حضور در فیلم ابراهیم حاتمی کیا تاکید کرد: دو ماه پیش ابراهیم حاتمی کیا برای بازی در فیلم «خروج» با من تماس گرفت، به دفترش رفتم و حتی صحبت های اولیه را انجام دادم اما متاسفانه به دلیل اینکه برای جشن سربرون آفیش شده بودم نتوانستم در خروج بازی کنم.

نعمتی با تاکید بر توانایی حاتمی کیا در کارگردانی سینما اذعان کرد: واقعا متاسفم که نتوانستم در خروج حاتمی کیا بازی کنم، این فیلم فرصت جذابی برای من بود و به شدت دوست داشتم که کار با حاتمی کیا را تجربه کنم اما تعهد کاری باعث شد تا پروژه خروج را با وجود علاقه زیادی که داشتم رد کنم.

/خبرآنلاین

اخبار مرتبط

icon news

حضور فرزاد حسنی در جدیدترین فیلم حاتمی‌کیا

روابط عمومی فیلم خروج، جدیدترین فیلم ابراهیم حاتمی کیا، اسامی بازیگران این فیلم را من...

تکذیب خروج یک بازیگر از بازی در فیلم جدید حاتمی‌کیا

محمد فیلی بازیگری که سابقه حضور در مختارنامه را دارد همه شایعات پیرامون خروجش از فیلم...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news