اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 22 مهر 1398
17 مهر 1398 17 مهر 1398
09:30 09:30

توصیه پلیس به زوار درخصوص پارک خودرو

سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا به زوار اربعین توصیه کرد که خودروهای خود را در شهرهای مهران و قصرشیرین در پارکینگ های که تعبیه شده است پارک کنند. وی افزود: امسال در زمین پارکینگ مشکلی نداریم.

ترافیک پرحجم در محورهای منتهی به مرزهای چهارگانه/ مشکلی در خصوص پارکینگ‌ها وجود ندارد

به گازر سلام نو، سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا در خصوص آخرین وضعیت محورهای منتهی به مرزهای چهارگانه در جنوب غرب، اظهار داشت: در حال حاضر ترافیک در محور ایلام به مهران، محدوده تونل راه کربلا و سه راهی کنجاچم، پرحجم و در برخی مقاطع نیمه سنگین است.

وی افزود:‌در سه راهی ماربره ، مهدی‌آباد و روستای گلان نیز ترافیک پرحجم است؛ همچنین ترافیک در محورهای سرابله به ایلام محدوده تونل آزادی، حمیل به سرابله گردنه قیر، کرمانشاه به اسلام‌آباد محدوده راهدارخانه، ماهی‌دشت،‌اسلام‌آباد، کرمانشاه- حمیل محدوده پل سیمره ، خرمشهر- شلمچه محدوده شلمچه، سوسنگرد- حمیدیه، سوسنگرد- بستان و بستان به چزابه پرحجم گزارش شده است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: ترافیک در محور قصرشیرین به مرز خسروی در مقاطعی نیمه‌سنگین و در مقاطعی پرحجم است.

سرهنگ رحمانی به آمادگی پلیس راهور برای مدیریت ترافیک و تسهیل در تردد زوار اربعین حسینی اشاره  اعلام کرد:‌نیروهای کمکی به استان‌های خوزستان، کرمانشاه و ایلام اعزام شده‌اند و دستورالعمل‌های لازم در این خصوص ابلاغ شده است.

وی از زوار درخواست کرد که برای شرکت در راهپیمایی اربعین حسینی فقط از مرز مهران تردد نکنند چرا که در مرزهای خسروی، شلمچه و چذابه ظرفیت های بهتری برای پذیرش در ورود و خروج مهیاست.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا در پاسخ به دیگر پرسش فارس، در خصوص ظرفیت پارکینگ‌ها اعلام کرد: امسال پارکینگ‌ها افزایش داشته و تا این لحظه مشکل خاصی در خصوص پارکینگ‌ها وجود ندارد؛‌ اما توصیه پلیس به زوار این است که در شهرهای قصرشیرین و مهران حتما خودروهای خود را در پارکینگ‌هایی که تعبیه شده پارک کرده و از رها کردن خودروی خود در معابر غیر مجاز پرهیز کنند.

رحمانی وضعیت ترافیک در ورودی کلانشهر تهران را نیمه سنگین ارزیابی و خاطرنشان کرد: در آزاد راه کرج به تهران در برخی مقاطع ترافیک، سنگین ونیمه سنگین است./ فارس

اخبار مرتبط

icon news

طبخ ١١٠ هزار پرس غذا در هر وعده در نجف

گودرزی جانشین رییس ستاد اربعین کشور از افزایش ظرفیت پخت غذا در نجف خبرداد و گفت: با ت...

تمرکز تردد زائران در استان ایلام و مرز مهران است

سردار سیدتیمور حسینی رئیس پلیس راه راهور ناجا با اعلام اینکه 60 درصد از ترددها در مرز...

بازگشت ۹۰۰ هزار نفر از زائران به کشور

 سردار حسین اشتری رئیس پلیس کشور گفت: تاکنون 2 میلیون نفر عازم اربعین شده اند که از ا...

ثبت نام بیش از 3 میلیون نفر در سامانه سماح

حجت الاسلام صحبت الله رحمانی مدیرکل عتبات سازمان حج از ثبت نام بیش از 3 میلیون نفر در...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news