اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
شنبه
شنبه 27 مهر 1398
17 مهر 1398 17 مهر 1398
09:20 09:20

آتش‌سوزی مرگبار ساختمان مسکونی درتهران

سرهنگ سرافراز احمدی رئیس کلانتری ۱۳۳ شهرزیبا از آتش سوزی در یک ساختمان مسکونی در خیابان فردوس غرب خبر داد و گفت: پس مراجعه به محل حادثه ماموران در طبقه دوم با جسد سوخته مردی 39 روبه رو شدند که همسایگان اعلام کردند با خانواده همسرش دچار اختلاف شده است.

آتش‌سوزی مرگبار در غرب تهران

رئیس کلانتری ۱۳۳ شهرزیبا از وقوع آتش‌سوزی مرگبار در یک ساختمان مسکونی در غرب پایتخت خبر داد.

به گزارش سلام نو، سرهنگ سرافراز احمدی با اعلام خبر آتش‌سوزی مرگبار در یک ساختمان مسکونی در غرب پایتخت، درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: حدود ساعت ۱۴ روز گذشته (۱۶ مهر ۹۸) خبری مبنی بر آتش‌سوزی یک ساختمان مسکونی به آدرس خیابان فردوس غرب، خیابان شقایق جنوبی از طریق پلیس ۱۱۰ به مأموران کلانتری ۱۳۳ شهرزیبا اعلام شد.

رئیس کلانتری ۱۳۳ شهرزیبا ادامه داد: مأموران کلانتری ۱۳۳ شهرزیبا با دریافت این خبر به سرعت به محل حادثه اعزام شدند و با حضور در محل مشاهده کردند یک ساختمان مسکونی دچار آتش‌سوزی گسترده شده است.

وی با اشاره به حضور مأموران آتش‌نشانی و اطفای حریق، افزود: مأموران در حین اطفای حریق با در بسته واحد مسکونی در طبقه دوم این ساختمان روبه‌رو شده که پس از شکستن در و ورود به منزل با جسد سوخته مردی جوان مواجه شدند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: پس از اطفای کامل حریق تیمهای تشخیص هویت آگاهی نیز به محل حادثه اعزام شده و بررسی‌های خود را آغاز کردند.

رئیس کلانتری ۱۳۳ شهرزیبا متذکر شد: بررسی اولیه نشان داد متوفی مردی ۳۹ ساله بوده که به همراه همسر و دو فرزندش در منزل مذکور سکونت داشته است.

احمدی یادآور شد: همسایگان متوفی در تحقیقات عنوان داشتند که متوفی از مدتی قبل با همسر و خانواده همسرش دچار اختلافاتی بوده است همچنین یکی از همسایگان متوفی در تحقیقات به مأموران اعلام کرد که در حین آتش‌سوزی با شنیدن صدای انفجار از پارکینگ به سرعت به بیرون از منزل رفته است.

وی افزود: در این آتش‌سوزی سه دستگاه خودرو شامل یک دستگاه رانا، یک دستگاه هایما و یک دستگاه هیوندا آوانته آسیب دیدند و همچنین خسارات زیادی به ساختمان مسکونی وارد شد.

این مقام انتظامی از تحقیقات بیشتر در این پرونده خبر داد و گفت: بر روی دیوار ساختمان و مقابل در واحد مسکونی متوفی یک جمله با اسپری خطاب به اقوام همسر متوفی نوشته شده که حکایت از اختلاف بین آنها داشت.

رئیس کلانتری ۱۳۳ شهرزیبا متذکر شد: در نهایت جسد متوفی برای تحقیقات بیشتر با دستور مقام قضایی برای تعیین علت دقیق مرگ به پزشکی قانونی انتقال یافت و بررسی‌ها درباره این پرونده ادامه دارد./ ایلنا

اخبار مرتبط

icon news

5 مسیر راهپیمایی اربعین در تهران

سردار محمدرضا مهماندار رئیس پلیس راهور تهران بزرگ، 5 مسیر راهپیمایی اربعین در تهران ر...

انفجار در مغازه صافکاری/زنده زنده سوختن 3 تهرانی

آتش سوزی در یک مغازه صافکاری و نقاشی خودرو در خیابان ری در محدوده میدان قیام موجب سوخ...

زنده به گور شدن یک مرد 62 ساله در تهران

رییس اورژانس تهران از ریزش آوار در خیابان پاسداران تهران خبر داد و گفت: در این حادثه ...

آتش سوزی مهیب در سان‌فرانسیسکو

 آتش نشانی محلی سان‌فرانسیسکوی آمریکا  از آتس سوزی در تاسیسات انرژی خبر داد و گفت: در...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news