اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 15 خرداد 1399
17 مهر 1398 17 مهر 1398
10:30 10:30

فراخوان افراد کاردانی، دیپلم و زیردیپلم به سربازی

سازمان وظیفه عمومی ناجا دراطلاعیه ای اعلام کرد: کلیه افراد فاغ التحصیل کاردانی، دیپلم و زیردیپلم که برگ آماده به خدمت به تاریخ ۹۸/۷/۱۹ دارند به پلیس+10 مراجعه کنند و ،برگ معرفی نامه خود را دریافت کنند.

 فراخوان مشمولان کاردانی، دیپلم و زیردیپلم در مهرماه سال ۹۸

سازمان وظیفه عمومی ناجا همه مشمولان دارای مدرک تحصیلی فوق دیپلم،دیپلم و زیردیپلم که برگ آماده به خدمت به تاریخ مهر ماه سال جاری دریافت کرده اند را به خدمت سربازی فراخواند.

به گزارش سلام نو، سازمان وظیفه عمومی ناجا در اطلاعیه ای اعلام کرد: کلیه مشمولان فارغ التحصیل مقاطع کاردانی،دیپلم و زیردیپلم که برگ آماده به خدمت به تاریخ ۹۸/۷/۱۹  دریافت کرده اند،می بایست با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰)،برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش را دریافت و برابر اطلاعات مندرج در آن اقدام کنند.

در این اطلاعیه آمده است؛ مشمولان ساکن تهران بزرگ می بایست ساعت ۶ صبح روز شنبه مورخ بیستم مهر ماه ۱۳۹۸ و مشمولان ساکن سایر استان ها نیز ساعت ۷ صبح تاریخ ذکر شده،در محل و مراکزی که در برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح اعلام شده،حضور یابند تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

گفتنی است؛ عدم حضور به موقع در زمان و محل های تعیین شده، غیبت محسوب شده و برابر ماده ۵۸ قانون خدمت وظیفه عمومی،محرومیت های اجتماعی را برای آنان در بر خواهد داشت .

به گزارش سایت پلیس، شایان ذکر است، متقاضیان در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir ، سامانه تلفن گویا به شماره ۰۹۶۴۸۰ و یا کانال سازمان در پیام رسان سروش به نشانی sarbazvazifeh@ از آخرین اخبار مطلع شوند./ ایلنا

اخبار مرتبط

icon news

خبر مهم برای مشمولان غایب

سردار رحمان علیدوست جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، از مهلت مجدد پرداخت مبلغ جری...

مشمولان حتما مطالعه کنند: لغو موقت تاریخ کمیسیون‌های معافیت پزشکی و کفالت

در اطلاعیه سازمان وظیفه عمومی ناجا خبرها حاکی از لغو موقت تاریخ کمیسیون‌های معافیت پز...

فراخوان چهارشنبه سوری پیگرد قانونی دارد

 سرهنگ دوم  علی محمد رجبی، رئیس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرایم سایبری پلیس فتا گفت: با...

خبر خوش برای مشمولان سربازی

سردار حسن عراقی‌زاده معاون بهداشت و درمان ستاد کل نیروهای مسلح، از تعویق ۲ ماهه اعزام...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news