اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 22 مهر 1398
17 مهر 1398 17 مهر 1398
13:10 13:10

توضیح "حناچی" درمورد قرق پارک مادر برای حضور همسرظریف

پیروز حناچی شهردار تهران در حاشیه جلسه هیات دولت گفت: اگر درهای بوستان بهشت مادر بخاطر همسر آقای ظریف بسته شده است کاملا سلیقه ای بوده و من و آقای ظریف موافق نبوده ایم.

جلسه امروز هیأت دولت

شهردار تهران درباره خبر بسته شدن درهای بوستان مادران به خاطر حضور همسر وزیر خارجه گفت: اگر چنین اتفاقی افتاده باشد، براساس تصمیم سلیقه‌ای بوده است.

به گزارش سلام نو، پیروز حناچی در حاشیه جلسه امروز هیأت دولت در پاسخ به این پرسش که آیا صحت دارد که درهای پارک مادران به خاطر حضور همسر ظریف بسته شده است؟ اظهار کرد: اگر چنین اتفاقی هم افتاده باشد براساس تصمیم سلیقه‌ای بوده است. نه ما و نه وزیر خارجه موافق این اتفاق نبوده‌ایم.

حناچی درباره خدمات شهرداری تهران برای مراسم اربعین اظهار کرد: حدود ۱۴۰۰ نفر از نیروهای خدمات شهری شهرداری تهران به نجف و کربلا رفته‌اند که البته ما خیلی اصرار نداریم که این خدمات به اسم شهرداری ارائه شود. امسال کسانی که به زیارت می‌روند برای پاکیزه نگه داشتن مسیر راهپیمایی اقدام می‌کنند که یک کار مردمی است و شهرداری فقط زمینه آن را فراهم کرده است یعنی وسایل در اختیار زائران قرار داده و ساماندهی لازم را انجام می‌دهد تا زباله‌ها از مسیر راهپیمایی جمع‌آوری شود.

شهردار تهران در پاسخ به این پرسش که چه اقدامی برای جمع‌آوری معتادانی که در میادین تجمع می‌کنند، دارید؟ تصریح کرد: کار مشترکی بین شهرداری، ‌بهزیستی و نیروی انتظامی در حال انجام است که نتایج آن را اعلام خواهیم کرد.

وی درباره بدهی‌های شهرداری به خاطر حوزه حمل و نقل درون‌شهری خاطر نشان کرد: بخش عمده بدهی شهرداری تهران مربوط به مترو و حمل و نقل عمومی است و شهرداری نباید برای حل مسئله ترافیک و آلودگی هوا تنها باشد زیرا این مسئله یک مسئله حاکمیتی است./ ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

شهردار تهران عدالت در صدور حکم بازنشستگی افراد را رعایت نمی کند

سیدمحمود میرلوحی رییس کمیته اقتصادی شورای شهر تهران به شهردار تهران تذکر داد و گفت: ا...

حناچی: باید پیاده رو را توسعه بدهیم

شهردار تهران اظهار کرد تردیدی نیست که باید پیاده رو را توسعه بدهیم و از حرکت خودرو کم...

موزه دخانیات؛ تاسیس موزه‌ای متفاوت

حناچی می گوید شهرفروشی باید جای خود را به گردشگری بدهد. به گفته شهردار تهران باید کار...

حناچی باز هم تذکر گرفت

پیروز حناچی  شهردار تهران بخاطر عدم ارائه لایحه ساماندهی مراکز آموزشی علمی-کاربردی شه...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news