اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
چهارشنبه
چهارشنبه 30 بهمن 1398
17 مهر 1398 17 مهر 1398
14:50 14:50

باند چهارشبه های سفید منهدم شد

 سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی پایتخت خبر از انهادم باندهای هشت مارس، چهارشنیه سفید و نه به حجاب اجباری داد و گفت: با شبکه های سازمان یافته ای که تلاش دارند حیا را در جامعه از بین ببرند برخود می کنیم.

چهارشنبه سفید ریشه‌کن شد

به گزارش سلام نو، سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی پایتخت در همایش آمران به معروف و ناهیان از منکر در مقر پلیس امنیت اخلاقی اظهار داشت: امروز نیروی انتظامی در تمام زمینه‌ها مجری فرامین مقام معظم رهبری و فرمانده کل قوا به خصوص در حوزه امر به معروف و نهی از منکر است و سعی دارد با اقدامات مجاهدانه از رویکردهای دشمنان جلوگیری کند.

فرمانده انتظامی پایتخت تصریح کرد: پلیس، گزارش باندها و شبکه‌های سازمان یافته‌ای را که تلاش می‌کنند تا حیا را در جامعه از بین ببرند مورد بررسی قرار داده و توانسته تمامی این باندها را منهدم کند؛ گروه هشت مارس، چهارشنبه سفید و نه به حجاب اجباری هم اکنون ریشه‌کن شده‌‌اند.

وی گفت: ما  پیرو  حسن‌ابن علی هستیم که در دقایق پایانی زندگی‌اش با وجود رگبار تیر و سنگ به قاتلش تذکر داد و وی را امر به معروف و نهی از منکر کرد؛ ما پیرو امام خمینی هستیم که با دست خالی و از راه امر به معروف و نهی از منکر یک انقلاب را به پا کرد.

فرمانده انتظامی پایتخت با تاکید بر این مطلب که ما در راستای مبارزه با بی‌حجابی و بی‌عفتی کوتاه نخواهیم آمد اظهار داشت: با رویکرد ایجابی و ارشادی در این زمینه کار می‌کنیم و با وجود توهین‌هایی که به ما می‌شود مقتدرانه به کار خود ادامه خواهیم داد.

وی گفت: بعد از اجرای طرح ناظر یک بالغ بر 90 درصد رعایت حجاب و شئونات اسلامی در خودروها افزایش داشت؛ ما در طرح ناظر یک هیچ برخورد تند و رو در رویی با خانم‌ها نداشته و محترمانه و مودبانه تذکر داده‌ایم.

سردار رحیمی با تاکید بر این مطلب که در طرح ناظر 2 با قاطعیت با کسانی که بخواهند فرهنگ بی‌حیایی و بی‌حجابی را ترویج دهند گفت: یازده پاساژ و مال بزرگ تحت پوشش ما است.

وی تاکید کرد: ما به عنوان نیرویی که میراث‌دار خون 230 هزار شهید هستیم حافظ انقلاب بوده و کوتاه نیامده و نخواهیم گذاشت کوچکترین خدشه‌ای به نظام، انقلاب و اصول و ارزش‌های ما وارد شود. حتی اگر صبح تا شب به ما چوب و سنگ زده و فحش بدهند ما تا آخرین نفس به مسیر خود ادامه خواهیم داد.

فرمانده انتظامی پایتخت به رصد فضای مجازی توسط پلیس امنیت اخلاقی پرداخت و گفت: ضربات جدی را به باندهایی که در صدد بودند فساد اخلاقی را اشاعه د دهند وارد کرده‌ایم.

وی ادامه داد: ماموران پلیس راهور باید در طرح ناظر یک با کشف حجاب برخورد کنند همچنین با شدت با افرادی که شرب خمر کرده و پشت فرمان می‌نشینند نیز برخورد کنند.

سردار رحیمی از همکاری خوب دستگاه قضا و دادسرای ارشاد که مقتدرانه در کنار پلیس ایستاده است تشکر کرد. / فارس

اخبار مرتبط

icon news

علت حضور پلیس در برخی معابر تهران

سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی پایتخت گفت: وضعیت امنیتی پایتخت در بهترین وضعیت قرار...

سختگیری پلیس برای موتورسواران آغاز شد

سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی پایتخت از اجرای طرح ساماندهی موتورسیکلت سواران پایتخ...

توضیحات پلیس درباره پرونده کودک گم شده در شهر ری

سردار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت گفت: احتمال ربایش در پرونده این کودک 21 ماهه منتفی ...

کاهش 80 درصدی کشف حجاب داخل خودروها

سردار حسین رحیمی گفت: در حوزه امنیت اخلاقی شعار نمی دهیم. طرح هایی را که در این زمینه...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news