اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
سه‌شنبه
سه‌شنبه 28 آبان 1398
17 مهر 1398 17 مهر 1398
15:40 15:40

نجات ۲ نفر از مرگ حتمی توسط کاربر ۱۱۰

سردار"حاجی محمد مهدیان نسب" فرمانده انتظامی استان لرستان گفت: شب گذشته فردی در تماس با 110 اعلام می کند که در ماشین داخل روخانه گیر افتاده اند و آب ماشین آنها را فرا گرفته و تقاضای کمک می کند. کاربر 110 آتش نشانی و هلال احمررا باخبر می کند و جان آنها را نجات می دهد.

کاربر ۱۱۰ جان ۲ مرد را از مرگ نجات داد

فرمانده انتظامی استان لرستان از نجات ۲ نفر از مرگ حتمی توسط کاربر ۱۱۰ خبر داد.

به گزارش سلام نو، سردار"حاجی محمد مهدیان نسب" در تشریح این خبرگفت: شب گذشته فردی با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفته و با صدایی لرزان و مضطرب بیان می دارد که ما برای تفریح و ماهیگیری به کنار رودخانه ویسیان آمده ایم و از یک ساعت پیش بر اثر تغییر شرایط جوی و بروز جزر و مد سطح آب رودخانه بالا آمده و ما از ترس اینکه غرق نشویم به داخل ماشین آمده ایم ولی آب، ماشین را فرا گرفته و اگر دیر به دادمان برسید خفه می شویم.

وی در ادامه گفت: کاربر وظیفه شناس و هوشیار ۱۱۰ بلافاصله خبر دریافتی را به نیروی انتظامی شهرستان چگنی اعلام نموده و همچنین طی تماس با جمعیت هلال احمر و آتش نشانی موضوع را با آنها در میان گذاشته و پس از آن خود با افراد گرفتار شده در رودخانه تماس می گیرد و آنان را به حفظ خونسردی و آرامش فرا خوانده و می گوید نگران نباشید نیروهای انتظامی و امدادی برای نجات شما حرکت کرده اند و به زودی به شما ملحق می شوند.

این مقام ارشد انتظامی اظهار داشت:در پیگیری های بعدی که توسط سر تیم و کاربر ۱۱۰ به عمل آمد محرز شد ۲ نفر مرد گرفتار شده در رودخانه ویسیان توسط نیروهای انتظامی و امدادی و همچنین نیروهای آتش نشانی نجات یافته و خودروی شخصی آنان نیز از آب خارج شده است.

مهدیان نسب در ادامه تصریح کرد:کاربران مرکز فوریت ها پلیسی ۱۱۰ در مواقع ضروری پای از انجام وظیفه فراتر نهاده و با انجام خدمات نوعدوستانه و مشاوره ای مانع از بروز آسیب های جدی به امدادخواهان می شوند.

به گزارش سایت پلیس، فرمانده انتظامی لرستان در پایان به شهروندان توصیه کرد:در صورت داشتن هرگونه نیاز پلیسی با مرکز فویت های پلیس ۱۱۰ تماس بگیرید./ ایلنا

اخبار مرتبط

icon news

طغیان بیماری«هاری» در لرستان

علی چگنی شرفی ارشناس معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی لرستان، از طغیان بیماری هاری در...

جریمه 333 یوروریی برای رها کردن کودک در خودرو!

قانون جدید در ایتالیا برای رها کردن کودکان زیر چهار سال در خودرو جریمه بین ۸۸ تا ۳۳۳ ...

سرقت خودرو با بچه 3 ساله/ در لرستان رخ داد

سرهنگ حسین نجفی معاون عملیات فرماندهی انتظامی لرستان از سرقت خودروی با بچه 3 ساله خبر...

سیل زانتیا و سرنشین‌هایش را با هم برد!

احمد یزدان‌پناه، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی اعلام کرد در اثر سقو...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news