اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
شنبه
شنبه 17 خرداد 1399
18 مهر 1398 18 مهر 1398
12:10 12:10

مرگ دردناک 3 زائر اربعین

سرهنگ "محمد حیدری" ، رئیس پلیس راه استان کرمانشاه از تصادف خودروی تویوتا با دو اتبوس خبر داد و گفت: 3 سرنشین خودروی سواری جان باختند. علت حادثه خواب آلودگی راننده تویوتا اعلام شد. 

رئیس پلیس راه استان کرمانشاه از برخورد یک خودروی سواری تویوتا با 2 اتوبوس خبر داد.

به گزارش سلام نو، رئیس پلیس راه استان کرمانشاه با اعلام این خبر گفت: متاسفانه بر اثر این حادثه 3 سرنشین خودروی سواری که جزو زائران اربعین بودند، جان خود را از دست دادند.

سرهنگ "محمد حیدری" در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این حادثه مرگبار حوالی ساعت 7:30 دقیقه صبح امروز (پنجشنبه - 18 مهر) در محور حمیل - سرابله رخ داد.

وی افزود: بر اثر این سانحه راننده آقا و 2 سرنشین دیگر خودرو شامل یک خانم و یک پسر نوجوان که اعضای یک خانواده بودند جان خود را از دست دادند.

سرهنگ حیدری تصریح کرد: بررسی همکاران ما نشان می داد این خانواده از زیارت کربلا و از طریق مرز مهران به کشور بازگشته بودند که اسیر این حادثه شدند.

رئیس پلیس راه استان کرمانشاه تصریح کرد: طبق بررسی های به عمل آمده انحراف به چپ خودروی تویوتا به علت خواب آلودگی علت وقوع این حادثه مرگبار بوده است.

وی گفت: در این سانحه مشکل خاصی برای رانندگان و سرنشینان 2 دستگاه اتوبوس که با خودرو سواری برخورد داشتند رخ نداده و تعدادی از آنها دچار جراحت های مختصر شدند.

سرهنگ حیدری یادآوری کرد: رانندگان و زائران اربعین باید توجه کنند که به هیچ عنوان در حالت خستگی و خواب آلودگی در جاده ها تردد نکنند چرا که کوچکترین غفلت می تواند عواقل جبران ناپذیری به همراه داشته باشد.

رئیس پلیس راه استان کرمانشاه در پایان گفت: محورهای حمیل - سرابله، هرسین و نورآباد به سمت بیستون، سنقروکلیایی - بیستون، اسلام آبادغرب - ایوانغرب، سرپل ذهاب به قصرشیرین و نهاوند - کنگاور که مسیرهای اصلی تردد بیشتر زائران اربعین است 2 طرفه بوده و امکان تصادف رخ به رخ در این شرایط با کوچکترین غفلت زیاد است./ رکنا

اخبار مرتبط

icon news

8مصدوم درپی حادثه هولناک در بابل

  تصادف بین یک دستگاه پراید و پیکان منجر به مصدومیت  8نفر شد.

عروسی عزا شد؛ تصادف مرگ بار در پلدختر

 بر اثر تصادف سه دستگاه خودرو در کیلومتر چهار جاده پلدختر _ اندیمشک عروسی تبدیل به عز...

تجمع دانشجویان و مردم کرمانشاه برای همدردی با مرگ تلخ آسیه پناهی

 دانشجویان و عموم مردم در کرمانشاه به منظور محکومیت عاملان تخریب خانه‌های شهرک فدک و ...

تصادف وحشتناک در اهواز+عکس

تصادف پژو و پراید و موتور در اهواز جان ی ک جوان را گرفت.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news