اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 25 آذر 1398
20 مهر 1398 20 مهر 1398
11:00 11:00

اعزام ۵ تکواندوکار به رقابت‌های گرندپری

فدراسیون تکواندو اعلام کرد 5 تکواندوکا برای حضور در رقابت‌های گرندپری عازم بلغارستان می‌شوند.

به گزارش سلام نو، این دوره از رقابت‌ها جمعه ۲۶ مهرماه به میزبانی بلغارستان برگزار خواهد شد و تیم ملی ایران با ۵ تکواندوکار کشورمان برای حضور در این رقابت‌ها سه شنبه هفته جاری تهران را به مقصد صوفیه ترک خواهد کرد.

بر اساس اعلام فدراسیون تکواندو تیم ایران آرمین هادی‌پور در وزن ۵۸- کیلوگرم، میرهاشم حسینی و سروش احمدی در وزن ۶۸- کیلوگرم و سجاد مردانی و سعید رجبی در وزن ۸۰+ کیلوگرم تکواندوکاران ایرانی حاضر در این دوره از رقابت‌ها هستند.

پیش از این قرار بود فرزان عاشورزاده نیز در این رویداد حضور داشته باشد اما وی در این میدان مبارزه نمی‌کند؛ سرمربی تیم ملی ضمن تایید این خبر گفت: با توجه به وضعیت جسمانی عاشورزاده، پزشک متخصص صلاح ندانست که  فرزان در این مقطع زمانی وزن کم کند. بر همین اساس با برنامه ریزی صورت گرفته تیم ملی با ترکیبی ۵ نفره در مسابقات گرندپری به مصاف رقبا می‌رود.

عسکری افزود: هدف ما این است که عاشورزاده در میان ۲۰ نفر برتر رنکینگ المپیکی قرار بگیرد اما حفظ سلامتی او برای ما در اولویت است و با توجه به شرایط پیش آمده تصمیم گرفتیم تا در گرندپری بلغارستان شرکت نکند؛ فرزان در تورنمنت صربستان که ۵ آبان ماه برگزار می‌شود، در یک وزن بالاتر به مبارزه می‌پردازد تا رنک خود را ارتقاء دهد.

تیم ملی تکواندو کشورمان بلافاصله پس از رقابت‌های گرندپری عازم صربستان می شود و فرزان عاشورزاده در ادامه به سایر ملی پوشان ملحق می‌شود؛ درمدت زمان باقی مانده تا این مسابقات ملی‌پوشان تکواندو ایران تمرینات مشترکی را با تیم های صربستان و استرالیا برگزار می کنند.

/ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

کن صدرنشین لیگ تکواندو نوجوانان دختر

روابط عمومی فدراسیون تکواندو اعلام کرد تیم کن در هفته پنجم از مرحله پایانی لیگ نوجوان...

ایران در وزن -58 برنزی شد

در سومین مرحله از رقابت‌های تکواندو گرندپری بلغارستان آرمین هادی پوردر وزن -53 کیلوگر...

حریفان نماینده ایران در تکواندو مشخص شدند

روابط عمومی فدراسیون تکواندو اعلام کرد مسابقات جام جهانی 2019 از فردا (جمعه - یکم شهر...

دو کشتی گیر نوجوان ایران طلا گرفتند

دو کشتی گیر نوجوان ایران در دیدار نهایی رقابت های کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی جهان با...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news