اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 24 آذر 1398
21 مهر 1398 21 مهر 1398
08:17 08:17

بحرین یک مهره اش را مقابل ایران ندارد

دیدار 2 تیم بحرین و ایران در چارچوب مسابقات مقدماتی جام جهانی سه شنبه در بحرین برگزار خواهد شد این در شرایطی است که تیم ملی فوتبال بحرین یکی از بازیکنانش را بخاطر آسیب دیدگی از دست داده است.

تیم  ملی بحرین

به گزارش سلام نو و به نقل از حمرین نیوز، تیم ملی فوتبال بحرین در یکی از حساس ترین دیدارهای انتخابی جام جهانی 2022 قطر سه‌شنبه هفته جاری میزبان ایران خواهد بود. روزنامه حرمین نیوز بحرین نوشت که تیم ملی فوتبال این کشور تمرینات خود را به صورت جدی زیر نظر هلیو سوزا سرمربی پرتغالی در دو نوبت صبح و عصر برگزار می‌کند تا آماده این دیدار حساس شود.

در تمرینات همه بازیکنان حضور دارند. تنها بازیکنی که قادر به تمرین کردن نیست، اسماعیل عبداللطیف است که در دیدار دوستانه برابر آذربایجان مصدوم شد و برای بازگشت به 10 روز زمان نیاز دارد و به  این ترتیب دیدار برابر ایران را از دست خواهد داد.

حمرین در ادامه نوشت: قضاوت این دیدار را والنتین کووالینکو ازبکستانی برعهده خواهد داشت و قرار است که کاروان تیم ملی فوتبال ایران هم امروز یکشنبه وارد بحرین شود و روز دوشنبه یک جلسه تمرین برگزار خواهد کرد.

تیم ملی فوتبال ایران در حالی پای به این دیدار می‌گذارد که از دو بازی خود 6 امتیاز کسب کرده، این درحالی است که بحرین از دو بازی 4 امتیاز کسب کرده است.

/ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

عراق و بحرین در پایان 90 دقیقه امتیازات را تقسیم کردند

دیدار تیم‌های ملی فوتبال عراق و بحرین در مرحله دوم انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ با نتیجه تس...

عراق و بحرین در نیمه اول مساوی کردند

نیمه اول دیدار تیم‌های ملی فوتبال عراق و بحرین با نتیجه تساوی به پایان رسید.

شبح هنگ کنگ در تعقیب ایران!

تیم ملی فوتبال هنگ‌کنگ موفق به شکست کامبوج شد و به یک امتیازی ایران در گروه C مرحله م...

آیا سرمربی فوتبال ایران به کشور بازخواهد گشت؟

مارک ویلموتس سرمربی تیم ملی ایران پس از باخت به تیم ملی عراق در رقابت های مقدماتی جام...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news