اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 16 تیر 1399
21 مهر 1398 21 مهر 1398
16:57 16:57

استقراض فدراسیون برای پرداخت پول ویلموتس!

شب گذشته، سخنگوی فدراسیون فوتبال در گفتگو با شبکه خبر گفت:  با دستوراتی که معاون ریاست جمهوری و وزیر ورزش  داده اند،  گشایش هایی رخ داده تا دستمزد ویلموتس و همکاران او را به شکل ودیعه و استقراض پرداخت کنیم

به گزارش سلام نو، روز گذشته ابراهیم شکوری دبیرکل فدراسیون فوتبال مصاحبه ای انجام داد و اعلام کرد که کادر فنی تیم ملی یعنی ویلموتس و همکارانش تاکنون حتی یک ریال هم دریافتی نداشته اند.

در همین رابطه مهدی تاج هم پس از دیدار ایران و کامبوج و در پاسخ به بیانیه ای که اینفانتینو رئیس فدراسیون جهانی فوتبال فیفا پس از حضور بانوان در استادیوم آزادی منتشر کرده بود، از رئیس فیفا خواست تا پول های بلوکه شده ایران که به دلیل تحریم ها بلوکه شده است را آزاد کنند.

امیرمهدی علوی سخنگوی فدراسیون فوتبال شب گذشته با شبکه خبر صحبت کرد و این مورد حرف هایش را اینگونه آغاز کرد:  « این موضوع بحث بسیار پراهمیتی است. نامه ای که ریاست محترم فدراسیون فوتبال به فیفا ارسال کردند در راستای همین بحثی است که داریم؛ یعنی تامین منابع. یک بودجه هنگفتی از فوتبال ایران وجود دارد که پرداخت نشده.»


از علوی در رابطه با مبلغ دقیق پرسیده شد. او گفت: « اجازه بدهید به دلیل حساسیت هایی که وجود دارد، رقم دقیق را نگوییم.»


او ادامه داد: « این مبلغ مربوط به مباحث عمرانی و اجرایی است که می تواند به ما کمک کند. اگر در کنفدراسیون فوتبال آسیا این پول وجود داشت، امکان انتقال وجود داشت مثل موضوعی که در مورد آقای کی روش وجود داشت و با سرمربی سابق تیم ملی با همین روش تسویه کردیم. اما در بحث فیفا تاکید بر این بوده که پولی انتقال پیدا نکند. البته نامه آقای تاج این موضع را روشن کرد که فدراسیون فوتبال به صورت جدی خواهان رفع این موضوع است. آقای تاج حتی با آقای اینفانتیو تلفنی هم در این زمینه مکالمه داشته اند. واقعیت این است که آقای ویلموتس هیچ دریافتی‌ای نداشته اند. ایشان به عنوان یک مربی حرفه ای به ایران آمدند و مسیر خیلی خوبی را هم طی می کنند.


در پایان علوی اینگونه حرف هایش را خاتمه داد: ان شاالله با دستوراتی که معاون محترم ریاست جمهوری و وزیر ورزش و جوانان داده اند، در این زمینه گشایش هایی در حوزه مباحث داخلی به عنوان ودیعه و استقراض اتفاق خواهد افتاد. حیف است ما چند هفته دیگر مسابقات قهرمانی آسیا در تهران داریم. تیم امید در قطر است و یک بازی دوستانه با استرالیا خواهد داشت. فوتبال ساحلی در مسابقات ساحلی قهرمانی جهان است. واقعا تیم های ملی ما همه در روندی قرار دارند که باید با تداوم پشتیبانی بتوانند نتیجه بگیرند./ ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

کابوس مرد خوش خنده بر سر فوتبال ایران/ کفاشیان هوس ریاست دوباره دارد

کفاشیان حالا بعد از محرومیت از حضور در فوتبال، افشای دروغش به ای اف سی و البته ممنوعی...

واکنش فدراسیون فوتبال به نامه اعتراضی باشگاه ها

 روابط عمومی فدراسیون فوتبال درباره نامه  4 باشگاه توضیح داد.

ادعای تاج و قاضی‌زاده تکذیب شد!

با انتشار بیانیه‌ای فدراسیون فوتبال  صدور هرگونه رای درباره پرونده سرمربی سابق تیم مل...

ویلموتس برای مربیگری در شالکه ضعیف است!

طبف ادعای یک سایت آلمانی شایعه حضور مارک ویلموتس در شالکه از طرف خود این مربی پخش شده...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news