اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
شنبه
شنبه 14 تیر 1399
21 مهر 1398 21 مهر 1398
19:37 19:37

عوامل آتش‌سوزی چیتگر دستگیر شدند

شهردار منطقه ۲۲ تهران از بازداشت ۱۰ آتش افروز خبر داد که بخش هایی از بوستان چیتگر واقع در غرب تهران را به آتش کشیدند. چیتگر در این سال‌ها به طور پیوسته اسیر حریق عمدی و غیرعمدی بوده است.

بازداشت ۱۰ آتش‌افروز که چیتگر را سوزاندند

به گزارش سلام نو، شهردار منطقه ۲۲ تهران در یک نشست خبری درباره به آتش کشیده شدن عرصه های طبیعی بوستان چیتگر واقع در غرب تهران توسط گروهی از افراد توضیح داد.

علی نوذرپور، درباره آتش سوزی های بوستان چیتگر می گوید: آتش سوزی هایی که صورت می گیرد به دلیل رشد خوب علف ها در ابتدای امسال بود. برنامه ای را برای علف تراشی در بوستان گذاشتیم. برخی از علفها در معرض حریق است. حریقها چند منشا دارد. یکی از منشا ها، مربوط به شهروندان و بازیگوشی جوانان است. موردی داشتیم یک پدر و پسر مسابقه آتش افروزی گذاشته بودند که دستگیر شدند.

شهردار منطقه ۲۲ تهران توضیح می دهد: برخی از آتش افروزی ها تعمدی است که ما الان نمی توانیم حکم قطعی بدهیم. در سال جاری ۱۰ مورد دستگیری داشتیم که متهمان تحویل مقام قضایی شدند. ما برای اینکه بتوانیم سریعا حریق را خاموش کنیم، بالای تپه ها دیدبانی گذاشتیم و اکیپ موتورسواری های ما به کپسول آتش نشانی مجهز شده اند. به جز در روز انتخابات شورایاریها که ما درگیر بودیم، آتش سوزی بزرگی صورت گرفت و حتی ماشین آتش نشانی هم آمد و به واسطه سرعتی که داشت، واژگون شد. آتش سوزی گسترده بعد از آن نداشتیم و بعضا آتش سوزی ها مربوط به پوشش علف در عرصه های ۱۰۰۰ تا ۲۰۰۰ متری است./ خبرآنلاین

اخبار مرتبط

icon news

آخرین اخبار از علت حادثه کلینیک سینا اطهر

منصور درجاتی، مدیر کل بحران استان تهران گفت: علت حادثه کلینیک سینا اطهر عصر امروز اعل...

دستور وزیر کشور برای بررسی دقیق حادثه کلینیک تهران

عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور، برای بررسی دقیق به ابعاد مختلف سانحه دلخراش آتش سوزی ...

۹ مصدوم حادثه کلینیک سینا در شرایط پایدار و مناسبی هستند

پیمان صابریان، رئیس مرکز اورژانس تهران گفت: علت حادثه انفجار و آتش سوزی در کلینیک سین...

اسامی 15 نفر از فوتی‌های حادثه کلینیک سینا اعلام شد/ هویت۴ نفر نامعلوم است

سردار حمید هداوند، جانشین رییس پلیس پایتخت، اسامی 15 نفر از فوتی‌های انفجار کلینیک ته...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news