اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 17 آذر 1398
22 مهر 1398 22 مهر 1398
12:40 12:40

هوادار آلمانی خاص تیم ملی ایران کیست؟+ تصاویر

یک آلمانی که برای تشویق تیم ایران به همراه فرزندانش در بازی مقابل کامبوج در ورزشگاه آزادی حاضر شده بود مورد توجه همه قرار گرفته و با جواد خیابانی هم عکس سلفی گرفت. 

 

به گزارش سلام نو، در جریان دیدار ایران و کامبوج که هفته گذشته در ورزشگاه آزادی برگزار شد، حضور یک هوادار آلمانی به همراه فرزندش قابل توجه بود. او که با پرچم ایران به ورزشگاه رفته بود و به تشویق تیمش نیز می پرداخت، در این خصوص گفت: «تیم ایران فوق العاده بازی می کند و بسیار خوشحالم که فرصتی فراهم شد تا اینجا باشیم و بازی را ببینم. من آلمانی هستم ولی طرفدار تیم ملی ایران هستم و ایران عشق من است. من سه سال است که در ایران هستم ولی فارسی را در آلمان یاد گرفتم.»


این تماشاگر آلمانی در گفت و گو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان زبان فارسی را یکی از زیباترین زبانها توصیف کرد و اظهار داشت: «برای همین ایران را انتخاب کردم. به نظر من فارسی نسبت به آلمانی راحت تر است. در آلمان طرفدار هیچ تیم خاصی نیستم و فقط بازی های تیم ملی ایران را دنبال می کنم.»


این مرد آلمانی که از حضور زنان در ورزشگاه متعجب شده بود، اعلام کرده حمایت زنان از تیم ملی نقش مهمی در پیروزی 14 بر صفر داشته است. از این رو او ابراز امیدواری کرده که در آینده بازی استقلال یا پرسپولیس را در ورزشگاه تماشا کند.


درباره این هوادار جالب تیم ملی مازیار ناظمی مدیرکل روابط عمومی وزارت ورزش اعلام کرده که تکیه کلام جالبی داشته است: «عزیزمی اختیار داری»!

/ورزش3

اخبار مرتبط

icon news

وضعیت امنیتی در ورزشگاه آزادی تکذیب شد

فرمانده انتظامی پایتخت با تکذیب همه شایعات موجود در خصوص وضعیت امنیتی ورزشگاه آزادی گ...

برانکو تیم ملی را به پرسپولیس ترجیح داد!

برانکو ایوانکوویچ سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس به درخواست مسئولان این باشگاه برای...

ایران بدون سرمربی به جام جهانی می‌رسد؟

اوضاع آشفته این روزهای نیمکت هدایت تیم ملی باعث نگرانی اهالی فوتبال شده است. با این ا...

شکست سرخ پوشان در آزادی

نفت مسجد سلیمان در دیدار با پرسپولیس در ورزشگاه آزادی موفق شد که رکورد شکست ناپذیریش ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news