اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 16 تیر 1399
22 مهر 1398 22 مهر 1398
12:40 12:40

هوادار آلمانی خاص تیم ملی ایران کیست؟+ تصاویر

یک آلمانی که برای تشویق تیم ایران به همراه فرزندانش در بازی مقابل کامبوج در ورزشگاه آزادی حاضر شده بود مورد توجه همه قرار گرفته و با جواد خیابانی هم عکس سلفی گرفت. 

 

به گزارش سلام نو، در جریان دیدار ایران و کامبوج که هفته گذشته در ورزشگاه آزادی برگزار شد، حضور یک هوادار آلمانی به همراه فرزندش قابل توجه بود. او که با پرچم ایران به ورزشگاه رفته بود و به تشویق تیمش نیز می پرداخت، در این خصوص گفت: «تیم ایران فوق العاده بازی می کند و بسیار خوشحالم که فرصتی فراهم شد تا اینجا باشیم و بازی را ببینم. من آلمانی هستم ولی طرفدار تیم ملی ایران هستم و ایران عشق من است. من سه سال است که در ایران هستم ولی فارسی را در آلمان یاد گرفتم.»


این تماشاگر آلمانی در گفت و گو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان زبان فارسی را یکی از زیباترین زبانها توصیف کرد و اظهار داشت: «برای همین ایران را انتخاب کردم. به نظر من فارسی نسبت به آلمانی راحت تر است. در آلمان طرفدار هیچ تیم خاصی نیستم و فقط بازی های تیم ملی ایران را دنبال می کنم.»


این مرد آلمانی که از حضور زنان در ورزشگاه متعجب شده بود، اعلام کرده حمایت زنان از تیم ملی نقش مهمی در پیروزی 14 بر صفر داشته است. از این رو او ابراز امیدواری کرده که در آینده بازی استقلال یا پرسپولیس را در ورزشگاه تماشا کند.


درباره این هوادار جالب تیم ملی مازیار ناظمی مدیرکل روابط عمومی وزارت ورزش اعلام کرده که تکیه کلام جالبی داشته است: «عزیزمی اختیار داری»!

/ورزش3

اخبار مرتبط

icon news

مخالفت پرسپولیس با تونل ضدعفونی ورزشگاه آزادی

 باشگاه پرسپولیس با نصب تونل ضدعفونی در ورزشگاه آزادی را قبول نکرد و تونل خود را نصب ...

استقلالی‌ها سکوهای ورزشگاه آزادی را پر کردند + عکس

باشگاه استقلال برای پر کردن ورزشگاه آزادی از پرچم‌های هواداری استفاده کرد.

شرط ورود ورزشکاران به آزادی اعلام شد

قدرت‌الله سیف مدیر ورزشگاه آزادی اظهار کرد: همه ورزشکاران و مربیان باید قبل از ورود ب...

ورزشگاه آزادی از نگاه AFC برترین ورزشگاه آسیا شد

کنفدراسیون فوتبال آسیا به معرفی برترین و خاطره انگیزترین ورزشگاه‌های قاره کهن پرداخت ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news