اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 24 آذر 1398
22 مهر 1398 22 مهر 1398
13:30 13:30

زلاتان می‌تواند ناجی یونایتد باشد؟

منچستریونایتد که روزهای بحرانی و سختی را می‌گذراند به دنبال ناجی می‌گردد. یکی از پیشکسوتان شیاطین سرخ پیشنهاد داده زلاتان ابراهیموویچ را برگردانند تا این تیم را نجات دهد.

به گزارش سلام نو، درحالیکه منچستریونایتد این روزها تیمی بحران‌زده است و روزهای سختی را پشت سر می‌گذارد، کلیتون بلک‌مور ستاره ولزی سابق و پیشکسوت شیاطین سرخ می‌گوید در حال حاضر تنها زلاتان ابراهیموویچ است که می‌تواند یونایتد را از این وضعیت نجات دهد و باشگاه باید به فکر برگرداندن زلاتان به اولدترافورد باشد.

این پیشکسوت منچستریونایتد در گفتگو با میرر گفت:" ما یک مهاجم هدف کم داریم و تنها کسی که می‌تواند امسال یونایتد را نجات دهد زلاتان ابراهیموویچ است".

بلک‌مور در ادامه گفت:" او خودش تلویحا اشاره کرده که ممکن است به یونایتد برگردد و به نظر من او بهترین مهاجمی است که یونایتد می‌تواند به خدمت بگیرد. او با قد بلند و قدرت بدنی بالایی که دارد در مقابل هر خط دفاعی‌ای می‌تواند گلزنی کند. ببینید، زلاتان همچنان در آمریکا در حال گلزنی است. ما مهاجمین خوب زیادی از دست داده‌ایم، کسانی مثل وین رونی، فن‌پرسی و خیلی‌های دیگر. ستاره‌هایی که رفته‌اند اما کسی جایگزین‌شان نشده. زلاتان در زمین نمی‌دود ولی آنقدر خوب هست که نیازی به دویدن نداشته باشد".

/ورزش3

اخبار مرتبط

icon news

پدیده اروپا در راه منچستریونایتد

پدیده این روزهای فوتبال اروپا، ارلینگ هالند مورد توجه تیم های بزرگ اروپا قرار گرفته و...

بولونیا زلاتان را نخواست

مقصد بعدی زلاتان ابراهیموویچ همچنان نامشخص است و خبر پیوستن وی به باشگاه بولونیا نیز ...

تمجید پپ از یونایتد: آن‌ها خطرناکند

سیتی و یونایتد فردا در حالی به مصاف هم می‌روند که هر دو تیم از بازی برد می‌خواهند. بس...

اعتراف غم‌انگیز مورینیو!

شکست تاتنهام  مقابل یونایتد باعث اعتراف خوزه مورینیو سرمربی پرتغالی این تیم شد. وی گف...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news