اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
چهارشنبه
چهارشنبه 25 تیر 1399
22 مهر 1398 22 مهر 1398
13:50 13:50

امنیت زائران در مرزها توسط سپاه تامین است / سیستم‌های اطلاعاتی در مرزها فعال است

سردار سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروز در مرز شلمچه اعلام کرد: امنیت زائران اربعین به طور کامل برقرار است و سیستم‌های اطلاعاتی در مرزها فعال بوده و مساله خاصی برای نگرانی نیست.

خبر فرمانده کل سپاه درباره فعال بودن سیستم‌های اطلاعاتی در مرزها/زائران اربعین نگران امنیت مرزها نباشند

به گزارش سلام نو، سردار سرلشکر حسین سلامی امروز، ۲۲ مهرماه در حاشیه بازدید از مرز شلمچه در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: امسال حجم زائرانی که برای ایام اربعین به کربلای معلی مشرف شده‌اند، نسبت به سال گذشته افزایش قابل توجهی داشته است.

وی افزود: خوشبختانه خدمت‌رسانان به زائران اربعین، همت و تلاشی مضاعف داشته‌اند تا بتوانند نیازهای جدید زائران را پاسخگو باشند.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: خوشبختانه در مرز شلمچه شاهد حرکت آرام و منطقی زائران هستیم و خدمت‌رسانی نیز در این مرز مناسب است.

سلامی با بیان اینکه امنیت به طور کامل برقرار است، عنوان کرد: امیدواریم بتوانیم تا انتهای اربعین خدماتی که شایسته مردم و زائران است را ارائه دهیم.

وی با اشاره به حل مشکلات در بحث حمل و نقل زائران، گفت: سپاه آمادگی دارد تا با تعطیل کردن همه سرویس‌های حمل و نقل سپاه در تمام شهرها، اتوبوس‌ها و امکانات حمل و نقلی را برای تردد بهتر زائران به مرزها گسیل کند.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار کرد: مشکلات ترددی که در روزهای گذشته در مرزها وجود داشت، به تدریج در حال حل شدن است و مشکل خاصی در مرزها نیست.

سلامی با بیان اینکه تاکید ما بر تامین امنیت زائران است، گفت: سیستم‌های اطلاعاتی به طور کامل در مرزها فعال هستند و مساله خاصی در این زمینه وجود ندارد.

وی با اشاره به ناآرامی‌های اخیر در کشور عراق بیان کرد: آثار این ناآرامی‌ها بر افزایش عطش زائران برای حضور در عراق اثرگذار بود.

/خبرآنلاین

اخبار مرتبط

icon news

بازگشایی مرز شملچه بعد از 4 ماه تعطیلی

 مرز شملچه میان عراق و ایران پس از چهار ماه تعطیلی باز شد.

پیکرهای مطهر ۱۹۲ شهید دوران دفاع مقدس به کشور بازگشت

پیکرهای مطهر ۱۹۲ شهید دوران دفاع مقدس از طریق مرز شلمچه وارد کشورمان شدند.

سردار سلامی: ۱۰۰ شناور تندروی جدید به یگان دریایی ایران اضافه شد+ فیلم

سردار سلامی، فرمانده کل سپاه پاسداران خبر از افزوده شدن ۱۰۰ شناور تندروی جدید به یگان...

نماینده ولی فقیه و سردار سلامی به مناسبت هفته عقیدتی سیاسی در سپاه پیام صادر کردند

پیام مشترکی از سوی حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالله حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news