اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
شنبه
شنبه 25 آبان 1398
22 مهر 1398 22 مهر 1398
17:33 17:33

میهمانی ستاره های هامبورگ با حضور مهدوی کیا +عکس ها

 روز یکشنبه در مراسم خداحافظی فان درفارت از بازیکنان بزرگ تاریخ باشگاه هامبورگ که در یک بازی نمادین بزرگ در ولکس پارک اشتادیون با هواداران خداحافظی کرد، مهدی مهدوی کیا هم حضور داشت

به گزارش سلام نو، بازی بزرگ خداحافظی رافائل فن درفارت یک چهره ویژه برای علاقمندان به فوتبال ایران داشت و او مهدی مهدوی کیا ستاره سابق تیم ملی و هامبورگ بود. یکشنبه شب در ولکس پارک اشتادیون شهر هامبورگ ستاره های سابق این تیم در قالب تیم اچ اس وی آل استار در برابر تیم رافا آل استار قرار گرفتند و یک بازی خداحافظی باشکوه را برای این ستاره هلندی رقم زدند. مهدی (مهدوی کیا) یکی از بازیکنانی بود که برای حضور در تیم ستاره های هامبورگ دعوت شده بود و در ترکیب این تیم بازی کرد.


بیش از سه هزار هوادار تیم هامبورگ برای بازی خداحافظی با فن در فارت و همچنین دیدار با دیگر ستاره های این باشگاه در سال های گذشته به ورزشگاه رفتند. در تیم ستاره های هامبورگ در این بازی رنه آدلر، استفان واشتر، اسون نیوهاس، تیم اتوبا، دنیس آوگو، دنیس دیک میر ، خالد بولهروز، دنیل فن بویتن، مارسل یانسن، دیوید یارولیم، استفان بینلیچ، نایجل دی یونگ، باستین رینهارت، کالین بنجامین، رومئو کاستلین، گای دمل، بنی لاف، آیلتون، تروچوفسکی، هیکو وسترمن، آنیس بن هتیرا، کریس تال بازی کردند.


اما در ترکیب تیم رافا آل استار که متشکل از ستاره های سابق دنیای فوتبال بود نیز این ستاره ها حضور داشتند: ادوین ون درسار، اوریلیو گومز، دمی دو زئو، مارک اورمارس، رویستون درنته، آندره اویر، رود ون نیستلروی، مارک فن بومل، جیووانی فن برونکهورست، جان هیتینگا، روبین فن پرسی، رونالد دی بوئر،آرین روبن،  پاتریک کلایورت، درک کویت، تیم دو کلر، اندی فن در مایده و میشل سالگادو بازی کردند که در زمان فوتبالشان هرکدام ستاره های بزرگی در تیم های مطرح دنیای فوتبال بودند.


در این بازی برای دو تیم آیلتون، آرین روبن، تروچوفسکی ، روبن فن پرسی، رینهارت، فن در فارت ، فن نیستلروی ، فن در مایده و فن در فارت جونیور گلزنی کردند.


تیم اچ اس وی آل استار که مهدی مهدوی کیا در آن بازی می کرد در این بازی نمادین و پرگل با نتیجه 7 بر شش مغلوب آل استار شد.


هدایت تیم ستاره های هامبورگ را توماس دال و برونو لابادیا به عهده داشتند و لوئیس فن خال روی نیمکت رافا آل استار نشسته بود./ ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

مهدوی‌کیا نماینده آسیا در نهاد بین‌المللی قانون‌گذاری فوتبال شد

مهدی مهدوی کیا مدافع سابق تیم ملی فوتبال ایران، به عنوان نماینده آسیا در نهاد بین‌الم...

مهدوی‌کیا مشاور نهاد بین‌المللی قانون‌گذاری فوتبال شد

مدافع سابق تیم ملی فوتبال ایران به عنوان مشاور تنها نهاد قانون‌گذاری فوتبال در جهان ا...

مهدوی‌کیا در بازی خداحافظی فان در فارت به زمین رفت

مهدی مهدوی کیا ستاره سابق تیم ملی فوتبال ایران در یک بازی که بخاطر خداحافظی رافائل فا...

مهدوی‌کیا به سردار تبریک گفت یا تیکه انداخت؟

سردار آزمون که حالا با با 4 گل زده رکورد مهدوی‌کیا و علی دایی را در لیگ قهرمانان اروپ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news