اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 19 تیر 1399
22 مهر 1398 22 مهر 1398
17:33 17:33

میهمانی ستاره های هامبورگ با حضور مهدوی کیا +عکس ها

 روز یکشنبه در مراسم خداحافظی فان درفارت از بازیکنان بزرگ تاریخ باشگاه هامبورگ که در یک بازی نمادین بزرگ در ولکس پارک اشتادیون با هواداران خداحافظی کرد، مهدی مهدوی کیا هم حضور داشت

به گزارش سلام نو، بازی بزرگ خداحافظی رافائل فن درفارت یک چهره ویژه برای علاقمندان به فوتبال ایران داشت و او مهدی مهدوی کیا ستاره سابق تیم ملی و هامبورگ بود. یکشنبه شب در ولکس پارک اشتادیون شهر هامبورگ ستاره های سابق این تیم در قالب تیم اچ اس وی آل استار در برابر تیم رافا آل استار قرار گرفتند و یک بازی خداحافظی باشکوه را برای این ستاره هلندی رقم زدند. مهدی (مهدوی کیا) یکی از بازیکنانی بود که برای حضور در تیم ستاره های هامبورگ دعوت شده بود و در ترکیب این تیم بازی کرد.


بیش از سه هزار هوادار تیم هامبورگ برای بازی خداحافظی با فن در فارت و همچنین دیدار با دیگر ستاره های این باشگاه در سال های گذشته به ورزشگاه رفتند. در تیم ستاره های هامبورگ در این بازی رنه آدلر، استفان واشتر، اسون نیوهاس، تیم اتوبا، دنیس آوگو، دنیس دیک میر ، خالد بولهروز، دنیل فن بویتن، مارسل یانسن، دیوید یارولیم، استفان بینلیچ، نایجل دی یونگ، باستین رینهارت، کالین بنجامین، رومئو کاستلین، گای دمل، بنی لاف، آیلتون، تروچوفسکی، هیکو وسترمن، آنیس بن هتیرا، کریس تال بازی کردند.


اما در ترکیب تیم رافا آل استار که متشکل از ستاره های سابق دنیای فوتبال بود نیز این ستاره ها حضور داشتند: ادوین ون درسار، اوریلیو گومز، دمی دو زئو، مارک اورمارس، رویستون درنته، آندره اویر، رود ون نیستلروی، مارک فن بومل، جیووانی فن برونکهورست، جان هیتینگا، روبین فن پرسی، رونالد دی بوئر،آرین روبن،  پاتریک کلایورت، درک کویت، تیم دو کلر، اندی فن در مایده و میشل سالگادو بازی کردند که در زمان فوتبالشان هرکدام ستاره های بزرگی در تیم های مطرح دنیای فوتبال بودند.


در این بازی برای دو تیم آیلتون، آرین روبن، تروچوفسکی ، روبن فن پرسی، رینهارت، فن در فارت ، فن نیستلروی ، فن در مایده و فن در فارت جونیور گلزنی کردند.


تیم اچ اس وی آل استار که مهدی مهدوی کیا در آن بازی می کرد در این بازی نمادین و پرگل با نتیجه 7 بر شش مغلوب آل استار شد.


هدایت تیم ستاره های هامبورگ را توماس دال و برونو لابادیا به عهده داشتند و لوئیس فن خال روی نیمکت رافا آل استار نشسته بود./ ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

دیدار مهدوی‌کیا و میشل سالگادو + عکس

میشل سالگادو و مهدی مهدوی‌کیا در جام جهانی روسیه با هم دیدار کردند.

یک ایرانی در جمع ۹ مدافع برتر فوتبال آسیا

سایت فاکس اسپورت از انتخاب ۹ مدافع برتر فوتبال آسیا خبر داد که در بین این نفر ۹ مهدی ...

توصیه‌های مهدوی کیا به پدر آرات!

مهدی مهدوی کیا کاپیتان سابق تیم  ملی و رئیس آکادمی کیا در گفت و گویی  اعلام کرد: در ا...

تمجید مهدوی‌کیا از علی کریمی

مدافع سابق تیم ملی فوتبال ایران با تمجید از علی کریمی  او را بهترین هم تیمی خود بازی ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news