اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
جمعه
جمعه 09 اسفند 1398
23 مهر 1398 23 مهر 1398
08:55 08:55
سازمان بازرسی کشور ورود کرد

تخلفات مالی گسترده در یک فدراسیون ورزشی!

کمیته تخلفات وزارت ورزش و جوانان و سازمان بازرسی کل کشور در حال بررسی تخلفات مالی گسترده یکی از فدراسیون‌های ورزشی هستند تا نتیجه حاصله را اعلام کنند.

دادگاه مطبوعات

به گزارش سلام نو، تخلفات گسترده مالی یکی از روسای فدراسیون‌های ورزشی درحالی در مراجع قضایی و کمیته تخلفات وزارت ورزش و جوانان در حال بررسی است که گفته شده به زودی حکم برکناری او نیز صادر خواهد شد.

روسای یکی از فدراسیون‌های ورزشی در رشته‌های پایه که در طی سال‌های گذشته ریاستش بر این فدراسیون با حواشی و بعضا تخلفات اداری و اجرایی همراه بوده، این بار متهم به انجام تخلفات مالی سنگینی شده است که این موضوع حاشیه‌های جدیدی را برای این فدراسیون ایجاد کرده است.

بر اساس اطلاعات موثق واصله به ایسنا، ظاهرا سازمان بازرسی کل کشور پس از بررسی اسناد و مدارک مالی این فدراسیون متوجه تخلفات مالی سنگینی در این فدراسیون شده و گزارش این تخلفات را برای بررسی به مراجع قضایی ارسال کرده و هم‌اکنون موضوع در دادسرای مربوطه در حال رسیدگی است.

همزمان موضوع این تخلفات مالی به کمیته تخلفات وزارت ورزش و جوانان نیز گزارش شده است.

وزارت ورزش در جلسه اخیر شورای معاونان وزارتخانه این موضوع را بررسی کرده و شنیده‌ها حکایت از این دارد که بزودی این رییس فدراسیون برکنار و سرپرست جدیدی برای این فدراسیون که هنوز دوره ۴ ساله‌اش رییسش به پایان نرسیده نیز صادر خواهد شد./ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

آیا لغو اردوهای خارجی به نفع پرسپولیس و استقلال است؟

با توصیه یا دستور سازمان بازرسی کل کشور، نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا اردوهای...

چرا پرسپولیس اردوی دوحه را لغو کرد؟

باشگاه پرسپولیس اردوی آماده‌سازی خود را در قطر بخاطر ابلاغیه سازمان بازرسی کل کشور لغ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news