اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
سه‌شنبه
سه‌شنبه 28 آبان 1398
23 مهر 1398 23 مهر 1398
08:50 08:50

شب فراموش نشدنی پرتغال

کریستیانو رونالدو، کاپیتان تیم ملی فوتبال پرتغال از رسیدن به رکورد 700 گل بسیار خوشحال است.

image.png

به گزارش سلام نو، کاپیتان تیم ملی فوتبال پرتغال از شکست این  تیم برابر اوکراین ناراحت است اما او از رسیدن به رکورد 700 گل خوشحال است.

تیم ملی فوتبال پرتغال در انتخابی یورو 2020 به مصاف اوکراین رفت. پرتغال در این دیدار برابر میزبان خود با نتیجه دو بر یک تن به شکست داد. تک گل پرتغالی ها را در این دیدار کریستیانو رونالدو از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند.

رونالدو با گلی که در  این دیدار به ثمر رساند تعداد گل های خود را به عدد 700 رساند تا یک رکورد جدیدی را به نام خود به ثبت برساند.

او بعد از بازی گفت: رسیدن به رکورد 700 گل واقعا زیباست اما الان من خوشحال نیستم چرا که تیم تن به شکست داده است. با وجود شکست در این دیدار باید به خود افتخار کنیم چرا که بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم.

رونالدو ادامه داد: از همه مربیان و بازیکنان و دوستانم که به من کمک کردند تشکر می‌کنم. برای تبدیل شدن به این رونالدو افراد زیادی تلاش کردند و از همه آنها تشکر می کنم. من به دنبال رکود نیستم بلکه این رکوردها هستند که به دنبال من هستند. آخرین باری که در  اوکراین به میدان رفتم منجر به قهرمانی با رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا شد و خاطره خوبی از اینجا دارم. امشب هم بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم اما تن به شکست دادیم.

رونالدو در پایان درباره نامگذاری ورزشگاه اسپورتینگ لیسبون به نام او گفت: اجازه بدهید ببینیم در آینده چه رخ خواهد داد./ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

رونالدو صد گله می‌شود؟

ستاره تیم ملی پرتغال که به شکستن رکورد علی دایی نزدیک شده در آستانه صد گله شدن است. س...

حمله هواداران رونالدو به سرمربی یووه+تصاویر

دیشب کریستیانور رونالدو یک هت ریک خاص انجام داد تا نهمین هتریک ملی خود را ثبت کند و ب...

رونالدو در یک قدمی رکورد شهریار

کریستیانو رونالدو امید دارد در 2بازی که در پیش دارد با زدن 5 گل رکورد علی دایی را بشک...

طارمی علی دایی را بهترین بازیکن ایران نامید

مهدی طارمی که توسط علی دایی به فوتبال معرفی شد وی را بهترین بازیکن ایران می‌داند هرچن...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news