اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 24 آذر 1398
23 مهر 1398 23 مهر 1398
15:30 15:30
کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال اعلام کرد

احضار دو بازیکن فوتبال بخاطر درگیری‌های قومیتی در فضای مجازی

سایت رسمی فدراسیون فوتبال در اطلاعیه‌ای که روی خروجی خود قرار داد اعلام کرد دو بازیکن تراکتورسازی و صنعت نفت بخاطر انتشار پست‌های غیراخلاقی و ورزشی به  کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال احضار شده‌اند.

به گزارش سلام نو، در روزهای اخیر مهدی ببری بازیکن تراکتورسازی و سیروان قربانی بازیکن صنعت نفت برسر مسائل قومیتی درگیری هایی در فضای مجازی با هم داشتند که این مساله باعث شد کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال بیانیه ای در مورد این اتفاق صادر کند.


در این بیانیه آمده است: «درباره انتشار پست غیر اخلاقی و غیر ورزشی آقای مهدی ببری، بازیکن تیم فوتبال تراکتور و متقابل پست توهین آمیز آقای سیروان قربانی، بازیکن تیم فوتبال صنعت نفت آبادان،این کمیته ضمن صدور دستور موقت جهت جلوگیری از فعالیت های فوتبالی ایشان پرونده ای تشکیل داده و نامبردگان به همراه مدیران عامل باشگاه های مربوطه جهت ادای توضیحات احضار شده اند.


کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال از کلیه اهالی فوتبال اعم از بازیکنان ، کادر فنی و مسئولان باشگاه خواست تا صرفاً در حوزه تخصص و فنی خود اظهار نظر داشته باشند و اخلاق حرفه ای ورزشی را رعایت کنند.


لازم به ذکر است عواقب این چنین اقدامات علاوه بر مسئولیت شخص بازیکن متوجه باشگاه و مدیران باشگاه است که به دلیل عدم آگاهی سازی مناسب باید در قبال رفتار بازیکنان پاسخگو باشند. »

/ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

مصطفی دنیزلی اخراج شد

 دنیزلی سرمربی ترک‌تبار تراکتور از این تیم اخراج شد و احد شیخ لاری مسئولیت فنی تیم را...

سرمربی نفت: بعضی بازیکنان مانند خانم‌ها هستند!

سرمربی صنعت نفت ابادان اظهار کرد که از خانم‌ها عذرخواهی می‌کنم ولی بعضی از بازیکنان ا...

صدرنشین لیگ به صنعت نفت باخت

تیم فوتبال شهرخودرو در خانه با یک گل مغلوب صنعت نفت آبادان شد.

بختیار رحمانی: متاسفانه ضعیف ترین پرسپولیس را هم نبردیم!

هافبک نامدار تیم فوتبال ضنعت نفت آبادان گفت: این ضعیف ترین پرسپولیسی بود که در تمام ا...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news