اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 23 آبان 1398
24 مهر 1398 24 مهر 1398
12:56 12:56
وزیر ارشاد:

پوشش بازیگران سینما به ما مربوط نیست / کاغذ به وفور در بازار وجود دارد

سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ در جواب سئوالی درمورد پوشش تعدادی از بازیگران سینما و حواشی اخیر آن گفت: آن مراسم رسمی نبوده که بازیگران بخواهند برای حضور از ما اجازه بگیرند، همچنین این بازیگران در برنامه‌های تلویزیونی نیز حضور دارند و چنین پوششی ندارند.

جلسه امروز هیأت دولت

به گزارش سلام نو،‌ سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی پیش از ظهر چهارشنبه در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران در پاسخ به پرسش خبرنگاری درباره‌ تصمیم برخی از نمایندگان مجلس برای پرسش از او درباره‌ وضعیت پوشش تعدادی از بازیگران سینما در آغاز اکران یکی از فیلم‌های سینمایی، اظهار کرد: این افراد از کسانی هستند که در برنامه‌های تلویزیونی نیز حضور دارند. همچنین فضای آنجا فضای رسمی نبوده که این بازیگران بخواهند از وزارت ارشاد برای حضور اجازه بگیرند.

وی همچنین در پاسخ به پرسش خبرنگاری درباره‌ی وضعیت کاغذ در بازار گفت: کاغذ امروز شرایط بهتری دارد و نرخ آن پایین آمده و به وفور در بازار وجود دارد.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پاسخ به پرسش دیگری درباره‌ برنامه‌های این وزارتخانه برای فراگیر کردن پوشش صندوق بیمه هنرمندان، گفت:‌ از سال 95 تا سال 97 تقریبا هم تعداد و هم مبلغ اعتبارات این صندوق دو برابر شد و ما امیدوار بودیم که در بودجه سال 98 با ارقام بهتری بتوانیم این روند را دنبال کنیم، اما شرایط کشور در بخش منابع با مشکلاتی مواجه شده است.

/ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

کمبود کاغذ باعث بسته شدن هیچ رسانه‌ای نشد

محمد خدادی معاون مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام کرد: دوره بحرانی را برای ک...

تفکر امام(ره) اعتماد به مردم بود/ در حوزه فرهنگ و هنر حضور زنان کاملاً محسوس است

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار کرد:  امام با نگاه خاص خود وحدت ارضی ایران را صیانت ک...

حضور وزیر ارشاد در کمیسیون فرهنگی مجلس

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی  برای ارائه گزارش عملکرد سال گذشته و بیان برنامه ریزی‌‌ها ب...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news