اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 18 آذر 1398
24 مهر 1398 24 مهر 1398
14:00 14:00

منظم ترین باشگاه لیگ برتر معرفی شد

باشگاه شهرخودرو یکی از منظم‌ترین و با کیفیت‌ترین باشگاه ها در ارسال مدارک به فدراسیون برای اخذ مجوز حرفه ای بوده وبه دلیل سازماندهی خوب در آن مورد تقدیر قرار گرفت.

به گزارش سلام نو مساله اخذ مجوز حرفه ای برای باشگاه های ایران تبدیل به یک چالش شده است. دلیل عمده اصلی هم مشکلات مالی و ساختار حقوقی باشگاه ها هستند. در نشست امروز کمیته صدورمجوز حرفه ای در رابطه با باشگاه های لیگ برتری عنوان شد که شهرخودرو از این نظر یکی از منظم ترین باشگاه های ایرانی در فصل اخیر بوده است. رئیس صدور مجوز حرفه ای با تایید این موضوع گفت:« سال قبل یکی از بحث های مهم  باشگاه‌ها بحث باشگاه پدیده بود که تا پارسال هیچ اقدامی برای مجوز حرفه ای انجام نمی‌داد، ولی امسال (شهرخودرو) یکی از منظم‌ترین و با کیفیت‌ترین باشگاه ها در ارسال مدارک بود و مشخص بود در این باشگاه سازماندهی خوبی به وجود آمده و از افراد متخصص استفاده شده است. آنها خیلی به موقع مدارک‌شان را ارسال کردند و یکی از بهترین ورزشگاه‌های کشور را نیز در اختیار دارند.»


او افزود:« همچنین باشگاه سپاهان که همیشه در بحث مجوز حرفه‌ای پیش روست به همراه باشگاه فولاد خوزستان دو باشگاه برتر کشور در بحث آکادمی‌ها بودند که ما این موضوع را به AFC اعلام کردیم که این دو باشگاه در بحث پایه بسیار قوی عمل می‌کنند، هرچند که باشگاه فولاد به دلیل یکی دو ایراد جزئی نتوانست مجوز حرفه‌ای دریافت کند و فقط مجوز ملی اخذ کرد. همچنین باشگاه ذوب‌آهن با توجه به اتصالی که به صنعت دارد از افراد مجرب بهره مند است و ساختار خوبی دارد و کمترین مشکل را در ممیزی‌ها داشت.»

/ورزش3

اخبار مرتبط

icon news

جریمه نقدی در انتظار تیم‌ها

سرمربی تیم امید تاکید کرد بازیکنان باید در اردوی تیم امید در قطر حضور یابند، به این د...

مدیریت یا هنر خلق فاجعه ملی؟ / تمام دروغ‌هایی که مهدی تاج به ما گفت

ظاهرا بندهای قرارداد ویلموتس بیشتر درسی بود که این مربی بلژیکی از کی‌روش گرفته بود و ...

آزادی امروز یکدست آبی می‌شود

بازی حساس امروز استقلال با شهر خودرو باعث استقبال زیاد هواداران آبی پوش شده است.

تکذیب قرارداد3 میلیون دلاری ویلموتس

فدراسیون فوتبال با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد رقم‌های اعلام شده برای قرارداد مارک ویل...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news