اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 16 تیر 1399
24 مهر 1398 24 مهر 1398
14:00 14:00

منظم ترین باشگاه لیگ برتر معرفی شد

باشگاه شهرخودرو یکی از منظم‌ترین و با کیفیت‌ترین باشگاه ها در ارسال مدارک به فدراسیون برای اخذ مجوز حرفه ای بوده وبه دلیل سازماندهی خوب در آن مورد تقدیر قرار گرفت.

به گزارش سلام نو مساله اخذ مجوز حرفه ای برای باشگاه های ایران تبدیل به یک چالش شده است. دلیل عمده اصلی هم مشکلات مالی و ساختار حقوقی باشگاه ها هستند. در نشست امروز کمیته صدورمجوز حرفه ای در رابطه با باشگاه های لیگ برتری عنوان شد که شهرخودرو از این نظر یکی از منظم ترین باشگاه های ایرانی در فصل اخیر بوده است. رئیس صدور مجوز حرفه ای با تایید این موضوع گفت:« سال قبل یکی از بحث های مهم  باشگاه‌ها بحث باشگاه پدیده بود که تا پارسال هیچ اقدامی برای مجوز حرفه ای انجام نمی‌داد، ولی امسال (شهرخودرو) یکی از منظم‌ترین و با کیفیت‌ترین باشگاه ها در ارسال مدارک بود و مشخص بود در این باشگاه سازماندهی خوبی به وجود آمده و از افراد متخصص استفاده شده است. آنها خیلی به موقع مدارک‌شان را ارسال کردند و یکی از بهترین ورزشگاه‌های کشور را نیز در اختیار دارند.»


او افزود:« همچنین باشگاه سپاهان که همیشه در بحث مجوز حرفه‌ای پیش روست به همراه باشگاه فولاد خوزستان دو باشگاه برتر کشور در بحث آکادمی‌ها بودند که ما این موضوع را به AFC اعلام کردیم که این دو باشگاه در بحث پایه بسیار قوی عمل می‌کنند، هرچند که باشگاه فولاد به دلیل یکی دو ایراد جزئی نتوانست مجوز حرفه‌ای دریافت کند و فقط مجوز ملی اخذ کرد. همچنین باشگاه ذوب‌آهن با توجه به اتصالی که به صنعت دارد از افراد مجرب بهره مند است و ساختار خوبی دارد و کمترین مشکل را در ممیزی‌ها داشت.»

/ورزش3

اخبار مرتبط

icon news

کابوس مرد خوش خنده بر سر فوتبال ایران/ کفاشیان هوس ریاست دوباره دارد

کفاشیان حالا بعد از محرومیت از حضور در فوتبال، افشای دروغش به ای اف سی و البته ممنوعی...

اعلام ترکیب پرسپولیس مقابل شهرخودرو

ترکیب تیم پرسپولیس مقابل  شهرخودرو اعلام شد.

واکنش فدراسیون فوتبال به نامه اعتراضی باشگاه ها

 روابط عمومی فدراسیون فوتبال درباره نامه  4 باشگاه توضیح داد.

اعلام زمان برگزاری بازی پرسپولیس و شهرخودرو

زمان برگزاری بازی دوستانه پرسپولیس و شهرخودرو اعلام شد.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news