اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 04 اسفند 1398
24 مهر 1398 24 مهر 1398
19:37 19:37

حذف ش‌هرخودرو در روز اخلالگری جوراب ها!

سرمربی ش‌هرخودرو که تیمش‌ دومین غول حذف ش‌ده در جام حذفی است، گفت: انتظار نداش‌تم مقابل نفت مسجدسلیمان ببازیم. تاخیر بازی به خاطر جوراب هم در کار ما اخلال ایجاد کرد

دیدار تیم‌های شهر خودرو مشهد و فولاد خوزستان

به گزارش سلام نو، یحیی گل‌محمدی، سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو در نشست خبری بعد از شکست یک بر صفر تیمش برابر نفت مسجد سلیمان بیان کرد: نتیجه آن چیزی نبود که انتظارش را داشتیم. در هر صورت جام حذفی، جام کم اشتباه بودن است. یک اشتباه وحشتناک داشتیم و با گلی که خوردیم، جریمه شدیم.

او اضافه کرد: حریف با ۱۰ دفاع منظم و فشرده، کار را سخت کرد. در این مسابقات باید از تک موقعیت‌ها استفاده کنید. در ادامه هم فشار زیادی آوردیم اما نشد که به گل برسیم. فکر می‌کنم بازیکنان تلاش فراوانی کردند، اما نشد. برای نفت مسجدسلیمان آرزوی موفقیت در ادامه راه می‌کنیم.

گل‌محمدی در خصوص شرایط تیمش گفت: در لیگ ایران همیشه وقفه بوده، هست و خواهد بود. این شرایط را همیشه فوتبال ما داشته، به هر صورت روزهای فیفادی است و کاری نمی‌شد کرد. با تیم ملی امید بازی کردیم تا ریتم خوب‌مان را حفظ کنیم. بعد از چند برد، وقتی وقفه به وجود می‌آید، کار سخت می‌شود. باید از این بازی‌ها برای لیگ استفاده کنیم تا نقاط ضعف‌مان را شناسایی کنیم.

سرمربی شهرخودرو خراسان در خصوص داوری مسابقه اظهار کرد: اعتراضم به زود پرچم زدن کمک داور بود. آنچه ما می‌دانیم این بود که باید با تامل بیشتری پرچم زده‌ شود. تیم داوری در مجموع قضاوت خوبی داشت و به مهدوی خسته‌نباشید می گویم.

گل‌محمدی گفت: هنوز برای صحبت درباره آسیا زود است. بازی‌هایی که تا آن موقع در لیگ داریم، به ما کمک می‌کند که نقاط ضعف و قوت خود را بشناسیم.

او تصریح کرد: تمام تیم‌هایی که اینجا مقابل ما بازی می‌کنند، ۱۰ نفره دفاع می‌کنند. خیلی از تیم‌ها هم با وجود دفاع ۱۰ نفره مقابل ما شکست خوردند. در یک بازی می‌توانیم با تصمیمات خوب در حمله، پیروز شویم، اما یک بازی هم حریف بهتر دفاع می کند. انتظار برد پرگل در همه بازی‌هایی که در ورزشگاه امام رضا(ع) برگزار می‌شود اشتباه است.

گل‌محمدی در خصوص تاخیر پیش‌آمده در بازی گفت: این اتفاقات عجیب در فوتبال ایران رخ می‌دهد. نمی‌دانم چه باید بگویم، گفتند گویا به خاطر جوراب این بازی با تاخیر آغاز شد که خب طبیعتا در کار ما هم اخلال ایجاد کرد./ ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

صادقی: می‌دانستیم نبرد سختی با استقلال خواهیم داشت

استقلال تهران روز گذشته موفق شد با دو گل از سد مهمان جنوبی خو بگذرد و نفت مسجد سلیمان...

لحظات زیبای بازی استقلال و نفت مسجدسلیمان +فیلم

استقلال و نفت مسجد سلیمان از ساعت ۱۷ در ورزشگاه آزادی به میدان رفتند که لحظات زیبای ا...

تارتار : استقلال خشن بود/ برخلاف جریان بازی گل خوردیم

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان تأکید کرد که در بازی تیمش مقابل استقلال خشونت بیشتر ...

پیش داربی با طعم نفت

دو تیم استقلال و پرسپولیس پیش از داربی برگشت برابر تیم‌های نفتی لیگ نوزدهم قرار می‌گی...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news