اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 24 آذر 1398
25 مهر 1398 25 مهر 1398
12:15 12:15

رئیس AFC با بحرینی‌ها همدست شد! + عکس

در اقدامی عجیب شیخ سلمان رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا در ضیافت مسئولان بحرینی برای تیم ملی این کشور حضور یافت و با آنها به شادی پرداخت. این ضیافت پس از پیروزی این تیم برابر ایران ترتیب داده شده بود.

جشن پیروزی بحرینی‌ها مقابل ایران با حضور رئیس AFC

به گزارش سلام نو، روز گذشته شیخ ناصر بن حمد وزیر ورزش و جوانان بحرین میزبان اعضای تیم ملی فوتبال این کشور بود و به مناسب پیروزی این تیم مقابل ایران هدایایی به ملی پوشان بحرین اهدا کرد.

در این ضیافت که با حضور شیخ سلمان رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا و همچنین مسئولان فدراسیون فوتبال بحرین برگزار شد وزیر ورزش این کشور پیام تشکر پادشاه بحرین را به اعضای تیم ابلاغ کرد و گفت: امیدوارم سربلند باشید چرا که کوتاهی نکردید و با تمام وجود در این بازی تلاش کردید تا مقابل یکی از قدرتمندترین تیم‌های آسیا پیروز شوید. این بازی نشان داد که شما توان شکست هر تیمی را دارید و ما به این تیم اعتماد داریم. شما یک بازی فوق العاده و بدون نقص انجام دادید، جنگیدید و ما از این نتیجه برابر یکی از بهترین تیم‌های آسیا خوشحالیم. رویای ما این است که تیم ملی بحرین را در جام جهانی ببینیم. باید همین عملکرد را در بازی‌های بعدی تکرار کنیم.


در ادامه این نشست شیخ سلمان رئیس بحرینی کنفدراسیون فوتبال آسیا هم به تحسین اعضای تیم ملی بحرین پس از پیروزی برابر ایران پرداخت و این موفقیت را حاصل حمایت‌های پادشاه و وزیر ورزش بحرین دانست. شیخ سلمان گفت: حضور شما در راس ورزش بحرین موجب کسب چنین موفقیت‌هایی شده است. این تیم عملکرد فوق العاده‌ای برابر ایران داشت و با تلاش و پشتکار توانست حریف را مغلوب کند. تیم ملی بحرین می‌تواند هر تیم آسیایی دیگری را شکست دهد. آرزو می‌کنم بحرین در بازی‌های آینده و کسب نتایج لازم همچنان موفق باشد و به مرحله بعدی رقابت‌ها صعود کند.
نکته قابل توجه در این بین حضور رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا در ضیافت و جشن تیم ملی بحرین برابر ایران است که به شکل روشنی اصل بی‌طرفی AFC و البته ادعاهای همیشگی شیخ سلمان بابت حمایت و همراهی با فوتبال ایران را زیر سوال می‌برد.

/خبرآنلاین

اخبار مرتبط

icon news

جای خالی شیخ سلمان در فینال آسیا

شیخ سلمان رییس کنفدراسیون فوتبال آسیا به علت کسالت غایب بزرگ فینال لیگ قهرمانان آسیا ...

فیفا بحرین را بخاطر ایران نقره داغ کرد!

بحرین به دلیل توهین به سرود ایران و تاخیر در شروع مسابقه با حکم فیفا محکوم به پرداخت ...

پوستر ویژه AFC برای بازی ایران و عراق + عکس

AFC با انتشار طرحی در صفحه فارسی اینستاگرام خود به استقبال بازی امروز تیم های ملی عرا...

بیرانوند به خاطر پرسپولیس از دعوت AFC گذشت

با اینکه AFC  از علیرضا بیرانوند دعوت کرده بود به مالزی برود تا در مراسم انتخاب جایزه...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news