اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 23 آبان 1398
26 مهر 1398 26 مهر 1398
19:20 19:20

سارق موبایل زائران دستگیر شد

سردار علی عظیمی فرمانده تیپ سوم امام حسین(ع) از دستگیری زنی در پایانه مرزی مهران خبر داد و گفت: این زن اقدام به دزدی از کیف زائران و برداشتن موبایل آنها می کرد.

 دستگیری سارق زن در پایانه مرزی مهران

فرمانده تیپ سوم امام حسین(ع) یگان‌های ویژه ناجا از دستگیری سارق زن در پایانه مرزی مهران خبر داد.

به گزارش سلام نو، سردار علی عظیمی بیان کرد: در راستای ارائه خدمات به زائران اربعین حسینی در پایانه مرزی مهران، گشت اطلاعاتی این تیپ متوجه زنی می شوند که در حال حمل کردن کیف سنگینی بوده لذا به وی مشکوک و نسبت به بررسی موضوع اقدام می کنند که متوجه مقادیر زیادی تلفن همراه و مبلغی وجه نقد می شوند.

وی خاطرنشان کرد: برابر بررسی های به عمل آمده و اعترافات متهمه، وی سعی می کرد در مسیر تردد و محل استراحت زائران زن قرار گرفته و با نزدیک شدن به آنها اقدام به تخلیه کیف پول و برداشتن تلفن همراه آنها کند.

فرمانده تیپ سوم امام حسین(ع) یگان های ویژه ناجا ادامه داد: طی استعلام اخذ شده از سامانه احراز هویت پایانه مرزی مهران ، متهمه سابقه ۱۰ فقره کیف زنی دیگر نیز داشته که به منظور طی مراحل قانونی به پلیس آگاهی مهران تحویل گردید.

سردار عظیمی عنوان کرد: اجازه نخواهیم داد افراد سودجو و فرصت طلب اهداف خود را اجرایی نموده و به مقصد برسند؛ تاکتیک های لازم در تمامی حوزه ها طراحی و تا بازگشت آخرین زائر به کشور ، اجرا خواهیم کرد لذا توصیه ما به این افراد این است که برای خود و دیگران مشکل ساز نشوند.

گفتنی است از متهمه ۲۱ دستگاه تلفن همراه، هجده میلیون و ششصد هزار ریال وجه نقد و بیست و هشت هزار دینار پول کشور عراق سرقتی کشف شد./ ایلنا

اخبار مرتبط

icon news

کارکنان متخلف سازمان ثبت اسناد دستگیر شدند+جزییات

قوه قضاییه اعلام کرد که صبح امروز تعدای از کارکنان متخلف سازمان ثبت و اسناد کشور به ا...

سرقت در لباس مامور آب و برق

سرهنگ "کاووس حبیبی" سرپرست پلیس آگاهی فارس، از دستگیری فردی مامورنما خبر داد که در پو...

متخصص بیهوشی قلابی در دام افتاد

پلیس آلمان اعلام کرد زنی 48 ساله که با مدرک جعلی خود را به عنوان پزشک بیهوشی معرفی کر...

90 طلا دزد دستگیر شدند

سردار خلیل واعظی فرمانده انتظامی استان بوشهر از دستگیر 90 سارق در قالب ۱۳ باند سازمان...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news