اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 26 تیر 1399
26 مهر 1398 26 مهر 1398
16:52 16:52

بازگشت رونالدو به منچستر رویایی خواهد بود

لوئیس ساها هم تیمی سابق کریستاینو رونالدو در تیم منچستر یونایند گفت کارهایی که رونالدو در 34 سالگی انجام می دهد من را بیشتر به وجد می آمورد. رونالدو نسبت به گذشته باتجربه تر وبالغ تر شده است و بازگشتش به یونایتد رویایی و بی نظیر خواهد بود.

به گزارش سلام نو، کریستیانو رونالدو بین سال های 2003 تا 2009 برای منچستریونایتد بازی می کرد و در آنجا بود که به شهرت رسید و سپس 9 سال تاریخی و فراموش نشدنی را در رئال پشت سر گذاشت و با پیراهن این تیم به 4 توپ طلای دیگر دست یافت.

رونالدو سال گذشته راهی یوونتوس شد و با این تیم قراردادی 4 ساله دارد اما شایعاتی مبنی بر جدایی زودهنگام او به گوش می رسد.

Louis Saha Cristiano Ronaldo

لوئیس ساها که بین سال های 2004 تا 2008 بازیکن یونایتد و هم تیمی رونالدو بود، در مورد او به "Compare.Bet" گفت:« رونالدو این روزها و در 34سالگی حتی بیشتر من را به وجد می آورد. وقتی بازی های او در یوونتوس را می بینم، به خوبی متوجه می شوم که چقدر نسبت به روزهایی که در یونایتد هم تیمی بودیم، باتجربه تر و بالغ تر شده است. کاری که او الان به عنوان یک فوتبالیست انجام می دهد، دیوانه کننده است. فیزیک بدنی او و مهارت هایش در زمین فوق العاده اند و تصور کنید چه تاثیری روی مهاجمان این دوران می گذارد.

وقتی در یونایتد بود، وسواس زیادی روی توپ داشت. در 90 دقیقه مرتب دوست داشت توپ به او برسد و از فوتبال لذت می برد. حتی رود فان نیستلروی در دوران اوجش هم به سطح رونالدو نمی رسید. هرگز بازیکنی با وسواس و ممارست او در تمرینات را ندیده ام. بازگشت او به منچستر فراتر از رویاست و بی نظیر. شاید گل های کمتری به ثمر برساند ولی بازگشتش به یونایتد فوق العاده خواهد بود.»/ ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

اسامی 6بازیکن منچستر یونایتد که در لیست فروش قرار دارند

تیم منچستریونایتد قصد دارد بعد از پایان فصل ۶ بازیکنش را به فروش برساند.

تساوی تیم های یوونتوس و آتالانتا با دبل رونالدو با گل های پنالتی/تصاویر

دیدار حساس و دیدنی یوونتوس مقابل آتالانتا با دبل کریستیانو رونالدو در ضربات پنالتی با...

مانوئل پیگرینی به فوتبال بازگشت

سرمربیگری رئال بتیس در دو سال اخیر فراز و فرودهای بسیاری داشته و حالا مانوئل پیگرینی ...

سرپرست روابط عمومی استقلال بعد از یک روز استعفا داد

سهیل گوهری که روز گذشته به عنوان مسئول روابط عمومی استقلال منصوب شده بود امروز به دلی...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news