اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 15 تیر 1399
26 مهر 1398 26 مهر 1398
19:35 19:35

ماجرای سرقت از خودرو‌های زائران در پارکینگ‌ها

عادل عذار مالکی شهردار بستان گفت: خبر سرقت از خودرو‌های زائران در پارکینگ‌ها را تکذیب کرد.وی افزود: پارکینگ ها در شهر مرزی چذابه دارای دیوار بتنی هستند و با دوربین مدار بسته کنترل می شوند.

رکنا: شهردار بستان گفت: خبر منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر سرقت از خودرو‌های زائران در پارکینگ‌ها صحت ندارد.

ماجرای سرقت از پارکینگ‌های چذابه چه بود/ شهردار پاسخ داد

به گزارش سلام نو، عادل عذار مالکی شهردار بستان گفت: پارکینگ‌های شمالی و جنوبی در پایانه مرزی چذابه محصور شده با دیوارهای بتنی و مجهز به دوربین‌های مداربسته هستند، ضمن اینکه نیرو‌های انتظامی نیز بصورت شبانه روزی در این پارکینگ‌ها حضور دارند و شرایط و رفت و آمد در آن‌ها تحت کنترل و نظارت است.

او افزود: حدود ۳۰ هزار خودرو در پارکینگ‌های مذکور پارک شده است، برخی از زائران خودرو‌های خود را در مکانی نامناسب پارک کرده اند که به همین دلیل با یدک کش به مکانی مناسب منتقل شده اند و صاحب خودرو بعد از گذشت مدت زمانی کم و با راهنمایی ماموران حاضر در پارکینگ خودرو خود را پیدا کرده است.

عذار مالکی اظهار داشت: برخی از زائران نیز مکان خودرو خود را فراموش کرده اند، خصوصا در پارکینگ جنوبی که مساحت بیش تری دارد و حدود ۵۰ هکتار است، پیدا کردن مکان خودرو از سوی مالکان مشکل است، ولی دلیلی بر سرقت خودرو نیست.

شهردار بستان تصریح کرد: در صورتیکه زائری خودرو خود را پیدا نکرد، به ما گزارش دهد تا هرچه سریع‌تر به خودرو خود دسترسی پیدا کند.

بهره مندی خودرو‌ها از بیمه مسئولیت

این مقام مسئول ضمن تکذیب سرقت قطعات خودرو‌ها یا شکستن شیشه‌های آن‌ها اذعان داشت: ۳ کانکس متشکل از اعضای نیرو‌های سپاه پاسداران، نیروی انتظامی و پلیس آگاهی در پارکینگ‌های شمالی و جنوبی مرز چذابه بصورت شبانه روزی مستقر هستند و در صورتیکه سرقتی صورت گرفته باشد، باید گزارش دهند که خوشبختانه تاکنون گزارش سرقت نداشته ایم.

عادل عذار مالکی بیان کرد: پارکینگ‌ها بیمه مسئولیت دارند، در صورتیکه سرقتی از خودرو‌ها یا تخلفی رخ داده است گزارش دهند و خسارت دریافت نمایند./ رکنا

اخبار مرتبط

icon news

با روش جدید خفت‌گیری آشنا شوید!

سرهنگ جلیل موقوفه‌ای جانشین رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ، درباره روش جدید خفت‌گیری و ...

بیانیه استاندار کربلا درباره پذیرش زائران

استاندار کربلا در بیانیه ای جدید اعلام کرد که پذیرش زائران داخلی و خارجی به کربلا تا ...

کرونا کیف دلارها را پیدا کرد!

پسر جوان 23 ساله ای که در یک شرکت تولیدی چرم کار می کرد قصد فرار از مرزهای غربی کشور ...

دکتر آمریکایی در ساری دزدی کرد!

فردی با معرفی خود به عنوان پزشک فوق تخصص از آمریکا با پاسپورت آمریکایی اقدام به کلاهب...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news