اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 12 تیر 1399
26 مهر 1398 26 مهر 1398
21:55 21:55

5 مسیر راهپیمایی اربعین در تهران

سردار محمدرضا مهماندار رئیس پلیس راهور تهران بزرگ، 5 مسیر راهپیمایی اربعین در تهران را معرفی کرد و گفت: د رمسیرهای پنجگانه ممنوعیت توقف خواهیم داشت.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ؛

تمهیدات ترافیکی پلیس راهور پایتخت در خصوص اربعین حسینی در تهران

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ، از تمهیدات ترافیکی روز شنبه مورخ ۲۷ مهرماه در تهران خبر داد.

به گزارش سلام نو، سردار محمدرضا مهماندار رئیس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: با توجه به اینکه روز اربعین، در تهران پیاده‌روی  عظیم جاماندگان اربعین حسینی را خواهیم داشت، خیل عظیمی از عاشقان اهل بیت و مردم مومن و شریف تهران در این مراسم معنوی شرکت می‌کنند، پنج مسیر راهپیمایی پیش‌بینی شده که به شرح ذیل است.

مهماندار در این رابطه اظهار داشت: مسیر شماره یک از میدان امام حسین(ع) آغاز شده و با عبور از خیابان ۱۷ شهریور، میدان شوش، خیابان فدائیان اسلام، میدان شهرری، نهایتاً به حرم مطهر حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) می‌رسد.

وی ادامه داد: مسیر شماره دو از میدان جمهوری اسلامی آغاز و در ادامه با عبور از بزرگراه نواب، میدان ۹دی، میدان بهمن، خیابان بعثت، خیابان شهید رجایی، بزرگراه شهید کریمی، چهارراه چشمه علی، خیابان فدائیان ،میدان شهر ری و در نهایت به حرم مطهر عبدالعظیم حسنی(ع) می‌رسد.

رییس پلیس راهور پایتخت تصریح کرد: مسیر شماره سه نیز امام‌زاده حسن(ع) است که این مسیر در ادامه با عبور از خیابان امین‌الملک، خیابان قزوین، خیابن شیخ محمدی، میدان 9 دی، میدان بهمن، بزرگراه بعثت، خیابان شهید رجایی، میدان ساعی و میدان مدرس، نهایتاً به حرم مطهر عبدالعظیم حسنی(ع) می‌رسد.

سردار مهماندار خاطر نشان کرد: مسیر شماره ۴ از باقر شهر آغاز شده و در ادامه به خیابان رجائی، پل شهید آوینی، خیابان سلمان فارسی و در پایان به حرم مطهر عبدالعظیم حسنی(ع) می‌رسد.

وی با اشاره به آخرین مسیر پیاده‌روی تصریح کرد: مسیر آخر نیز از جاده ورامین آغاز شده، در ادامه به میدان معلم خواهد رسید و بعد از پیمودن مسافتی از سمت سه راه ورامین، خیابان فدائیان و شهرری به حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) می‌رسد.

وی خاطر نشان کرد: پلیس راهور تهران بزرگ با کلیه استعداد خودرویی و نیروی انسانی خود به منظور خدمت رسانی هر چه بهتر به زائرین عزیز در آماده باش ۱۰۰ درصد خواهد بود.

رییس پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به محدودیت‌های ترافیکی اعلام کرد: به همین منظور از ساعت ۲۴ شب گذشته (جمعه شب)در محدوده حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) و مسیر های ۵ گانه ممنوعیت توقف خواهیم داشت و همکاران بنده نسبت به پاکسازی معابر اقدام خواهند نمود.

وی ادامه داد: ضمنا از ساعت ۶ بامداد روز شنبه ۷/۲۷ اربعین حسینی ممنوعیت تردد را در طول مسیرها تا پایان مراسم خواهیم داشت.

مهماندار از کلیه رانندگان عزیز خواست که نهایت همکاری را با عوامل پلیس راهور در جهت خدمت رسانی و تسهیل عبور زائرین در مسیر پیاده روی اربعین حسینی داشته باشند./ ایلنا

اخبار مرتبط

icon news

زوج جوانی که در کلینیک سینا اطهر با هم جان باختند+عکس

در جریان آتش سوزی و انفجار در کلینیک سینا اطهر واقع در شمال تهران در 10 تیر ماه زوج ک...

فیلمی از اتاق عمل کلینیک سینا که بیشترین کشته را داشت

حادثه انفجار و آتش سوزی شب گذشته در کلینیک درمانی سینا اطهر 19 کشته بر جای گذاشت که ب...

در حادثه کلینیک سینا اطهر 7 پزشک جان باختند

دکتر مهدی فروزش مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران، از شناسایی اجساد قربانیان انفجار کلی...

فیلمی هولناک از لحظه انفجار مهیب در کلینیک درمانی تهران

شب گذشته آتش‌سوزی هولناک و مرگباری در یک کلینیک درمانی در خیابان شریعتی نرسیده به مید...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news