اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 19 تیر 1399
26 مهر 1398 26 مهر 1398
22:50 22:50

بهترین بازیکن ماه سپتامبر اینتر دوباره مصدوم شد

استفانو سنسی به دلیل دچار مصدومیت از قسمت ستون فقرات در بازی یونتوس و اینتر قادر به همراهی تیمش در بازی های ساسولو، دورتموند در لیگ قهرمانان و پارما نخواهد بود.


به گزارش سلام نو، استفانو سنسی بهترین بازیکن اینتر در فصل جاری بوده و وی موفق شد عنوان بهترین بازیکن ماه سپتامبر را نیز از آن خود کند. این هافبک 24 ساله در اواسط نیمه اول دیدار مقابل یوونتوس مصدوم شد و به نظر می رسید این هفته قادر به بازگشت به میادین است، اما سایت رسمی باشگاه اینتر مدعی شد وی دوباره دیروز از ناحیه ستون فقرات مصدوم شده و مدتی قادر به همراهی تیمش نخواهد بود.

طبق ادعای گاتزتا دلا اسپورت، استفانو سنسی سه دیدار بعدی اینتر مقابل ساسولو، دورتموند در لیگ قهرمانان و پارما را از دست خواهد داد و احتمالا از حدود دو هفته دیگر قادر به همراهی تیمش خواهد بود.

این اتفاق بدترین خبر ممکن برای آنتونیو کونته است زیرا استفانو سنسی در شش پیروزی اول اینتر در هفته های نخست نقش مهمی را ایفا کرد و حالا و در شرایطی که اینتر نیاز فراوانی به حضور وی در بازی های حساس پیش رو داشت، سنسی دوباره آسیب دیده است. به جز استفانو سنسی، الکسیس سانچس نیز اخیرا دچار مصدومیت شده و حدود سه ماه قادر به همراهی اینتر نخواهد بود./ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

رضایت کونته از پیروزی شاگردانش مقابل برشا

کونته سرمربی اینتر از عملکرد شاگردانش در پیروزی قاطع برابر برشا تقدیر کرد.

نفرین مصدومیت بر سر ستاره‌های اینترمیلان

اینتر در دیدار روز یکشنبه بدون استفانو سنسی به میدان خواهد رفت تا بار دیگر نفرین مصدو...

احتمال منتفی شدن انتقال لائوتارو به بارسلونا

گفته می‌شود که باشگاه بارسلونا حاضر نیست بند آزادسازی ۱۱۱ میلیون یورویی لائوتارو مارت...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news