اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
سه‌شنبه
سه‌شنبه 24 تیر 1399
27 مهر 1398 27 مهر 1398
09:56 09:56
سخنگوی باشگاه ذوب آهن:

منصوریان سرمربی ذوب می ماند/ با علی دایی مذاکره نکرده ایم

سخنگوی باشگاه ذوب آهن ضمن ابراز ناراحتی از باخت و اوت شدن از جام حذفی گفت: علیرضا منصوریان توضیحات قانع کننده ای درباره بازی داد و او همچنان سرمربی ماست، با علی دایی هم مذاکره نکرده ایم

بازی با مس کرمان در شان ما نبود/ با علی دایی مذاکره نداشته‌ایم

به گزارش سلام نو، احمد جمشیدی در گفتگو با خبرنگار مهر، با تاکید بر اینکه باشگاه ذوب آهن تصمیمی برای تغییر سرمربی خود ندارد، به خبر مذاکره باشگاه با علی دایی واکنش نشان داد و دلایل تشکیل کمیته انضباطی ذوب آهن با حضور علیرضا منصوریان را تشریح کرد.

* خبرگزاری مهر - صبح جمعه جلسه ای در باشگاه ذوب آهن داشتید که نزدیک به چهار ساعت طول کشید. آیا آقای منصوریان هم در این جلسه حضور داشتند؟

- احمد جمشیدی: بعد از باخت به مس کرمان و حذف از جام حذفی، کمیته انضباطی باشگاه روز جمعه با حضور علیرضا منصوریان و سرپرست تیم تشکیل جلسه داد که آقایان توضیحاتی را ارائه کردند. بحث فنی هم شد و اعضای هیات مدیره سئوالاتی داشتند. امیدواریم تیم در بازی بعد با قدرت حاضر شود و این باخت را فراموش کند. از اینکه جام حذفی را از دست داده ایم ناراحتیم. الان فقط در لیگ برتر حاضر هستیم. توضیحات آقای منصوریان هم قانع کننده بود و امیدوارم در بازی های بعد نتیجه بهتری بگیریم.

* چرا برای رسیدگی به مباحث فنی جلسه کمیته انضباطی تشکیل شده بود؟

- چون در این جلسه یکسری موارد دیگر هم بود که تصمیم گیری نهایی نشد. نیاز بود روی آن بحث و بررسی شود.

* بیشتر توضیح می دهید؟

- یکسری موارد دیگر داشتیم از بازی های دیگر. ضمن اینکه دیگر فرصتی برای تشکیل کمیته فنی نبود. یکسری درگیری هم بین بازیکنان پیش آمده بود که آقای منصوریان دلایلش را توضیح داد.

* آیا بازیکنان به خاطر باخت مقابل مس کرمان، جریمه می شوند؟

- اقدام و نتیجه گیری از این جلسه را گذاشته ایم برای هفته آینده و فعلا تصمیمی گرفته نشده است.

* توضیح سرمربی تیم نسبت به نتیجه رقم خورده چه بود که شما را قانع کرد؟

- خود آقای منصوریان در نشست خبری بعد از بازی هم گفت که از بازی راضی نیستم. مقابل مس فقط یک یا دو بازیکن ما خوب بودند و بقیه نفرات بازی اصلی خود را نکردند. ذوب آهن در مسابقات قبلی خود خیلی خوب بازی کرد؛ از جمله مقابل تیم هایی مثل سپاهان، تراکتور و استقلال. بازی با مس در خور شان تیم ما نبود و تفاوت زیادی با دیدارهای گذشته داشت. این بود که نگران شدیم چرا این اتفاق افتاده است.

* یعنی شما اعتقاد دارید بازیکنان مقابل مس که تیم لیگ برتری هم نیست کم کاری کرده اند؛ بخصوص که از دریافت ۱۰ درصدی قراردادها هم ناراحت هستند؟

- بارها گفته ایم که ۲۰ درصد باقیمانده قراردادها را پرداخت می کنیم ولی این هم دلیل نمی شود که بازیکنی بخواهد کم کاری کند و پول بخواهد. ما تعهدی داریم که بالاخره آنرا انجام می دهیم. بازیکنان هم باید در زمین تعهدشان را انجام بدهند. ما ۲۰ درصد پول را پرداخت می کنیم ولی این بازی بسیار بد، شرایط را تحت تاثیر خودش قرار می دهد. شرایط باشگاه های دیگر را هم نگاه کنید. اینطور نیست که همه آنها ۵۰ درصد پرداخت کرده باشند. حتی بعضی از تیم ها همین ۱۰ درصد را هم نداده اند!

* آیا کم کاری بازیکنان برای شما مسجل شده است؟

- بازی با مس قابل قبول و در شان ذوب آهن نبود. نمی دانم اسمش را چه بگذارم ولی در شان ما نبود.

* آیا صحت دارد که باشگاه ذوب آهن با مربیان دیگر از جمله علی دایی مذاکره کرده است؟

- سرمربی ما علیرضا منصوریان است و تصمیمی برای تغییر او نداریم. با هیچ مربی دیگری از جمله آقای دایی هم مذاکره نکرده ایم.

* چند روز پیش جمشید رشیدی مدیر سابق آکادمی ذوب آهن در گفتگو با خبرنگار مهر نسبت به بلاتکلیف بودنش و راه ندادنش به محل تمرین تیم گلایه داشت. چرا باشگاه وضعیت این پیشکسوت را مشخص نمی کند؟

- در حال حاضر آقای کربکندی رئیس سازمان فوتبال و آکادمی باشگاه است و تمام تیم ها را او دنبال می کند. قرار شده است صحبتی با آقای رشیدی بشود که با ایشان توافق صورت بگیرد ولی هنوز نشده. رشیدی زحمت زیادی برای باشگاه کشیده و باید توافق خوبی با مدیرعامل داشته باشد که اگر قرار است جدا شود، این اتفاق بیافتد. تا الان به خاطر مشغله کاری نشده است که جلسه ای داشته باشیم./ ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

علیرضا منصوریان با چهره‌ای متفاوت+ عکس

 علیرضا منصوریان در زمان بازی خود، موهایی بلند داشت و با آن ظاهر در جام جهانی هم بازی...

منصوریان پیشنهاد هدایت تیم ملی جوانان را رد کرد

سرمربی سابق تیم فوتبال ذوب آهن پیشنهاد فدراسیون فوتبال برای هدایت تیم جوانان ایران را...

پایان کدورتها/ منصوریان با رحمتی و فردوسی پور آشتی کرد

سرمربی سابق تیم فوتبال ذوب آهن اعلام کرد که دنیا ارزش ناراحتی و کدورتها را ندارد. بنا...

اظهارات فرهاد مجیدی بعد از برد مقابل ذوب آهن

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران بعد از بازی با تیم ذوب آهن اظهار داشت که از کیفیت باز...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news