اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 17 آذر 1398
27 مهر 1398 27 مهر 1398
16:10 16:10

طلسم خرید جدید رئال چه زمانی شکسته می‌شود؟

یوویچ صربستانی با هزینه نسبتا بالای 60 میلیون یورویی راهی برنابئو شده است. این بازیکن جوان امیدهای زیادی برای تقویت خط حمله تیم زیدان را در بین هواداران مادریدی ایجاد کرده است.

به گزارش سلام نو، به نقل از آاس، لوکا یوویچ صربستانی در تابستان با مبلغ ۶۰ میلیون یورو از آینتراخت فرانکفورت به رئال مادرید پیوست. این بازیکن جوان که برای تقویت خط حمله رئال مادرید پس از جدایی کریستیانو رونالدو به این تیم پیوست، نتوانسته تا کنون درخشش آنچنانی در ترکیب کهکشانی ها داشته باشد. او در این فصل در هیچ بازی رسمی برای رئال مادرید موفق به گلزنی نشده است. یوویچ اکثر بازی های پیش فصل رئال مادرید را نیز به دلیل مصدومیت از دست داده بود.


یوویچ تاکنون در هفت بازی برای رئال مادرید به میدان رفته است. او همچنین از ابتدای فصل تنها در دو بازی به عنوان یار ثابت به کار گرفته شده است. این بازیکن جوان صربستانی در ۲۲۱ دقیقه حضورش در ترکیب رئال مادرید نتوانسته گلزنی کند و آخرین گلش در یک دیدار رسمی به بازی نیمه نهایی فصل گذشته لیگ اروپا باز می گردد که او توانست با لباس تیم آینتراخت فرانکفورت مقابل چلسی گلزنی کند. حالا ۱۶۷ روز از آخرین بازی رسمی که لوکا یوویچ در آن گلزنی کرده است، می گذرد.


یوویچ فصل گذشته آمار خیره کننده ای با لباس تیم آینتراخت فرانکفورت داشت. او موفق شده بود در ۵۶ بازی ۲۷ گل برای این تیم آلمانی به ثمر برساند و میانگین ۰.۵۶ گل در هر بازی را از خود به جای بگذارد. با این حال زیدان بارها ابراز امیدواری کرده که یویچ بالاخره روند گلزنی هایش را برای رئال مادرید آغاز خواهد کرد.


رئال مادرید در فصل جدید در ده بازی ۱۸ گل به ثمر رسانده است که در میان تمام بازیکنان این تیم کریم بنزما با ۶ گل زده بیشترین سهم را داشته است. پس از او لوکا مودریچ و کاسمیرو حضور دارند که در این فصل هر کدام دو گل برای کهکشانی‌ها به ثمر رسانده اند و بازیکنانی نظیر کروس و خامس، رودریگو، وینیسیوس، راموس، لوکاس واسکز و هازارد هر کدام یک بار موفق به گلزنی شده اند./ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

سر به هوایی بیل در تمرین رئال+تصاویر

گرت بیل مدت‌ها است با سرمربی و مدیران رئال اختلاف دارد. امروز هم دوربین های حاضر در ت...

رئال به دنبال جذب ام‌باپه

سایت"le۱۰sport  مدعی شده رئال مادرید برای خرید کیلیان ام‌باپه می‌خواهد ۳۴۰ میلیون پون...

تمدید قرداد رئال با بنزما تا 2023

نشریه مارکا اعلام کرد که کریم بنزما پیشنهاد رئال مادرید برای تمدید 2 ساله قراردادش را...

رئال مادرید یک ماه بدون رودریگز

رئال مادرید یک ماه خامس رودریگز، هافبک کلمبیایی خود را به دلیل مصدومیت در اختیار ندار...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news