اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
شنبه
شنبه 14 تیر 1399
28 مهر 1398 28 مهر 1398
08:55 08:55

خاطره جالب نماینده مردم یزد از پیاده روی اربعین

موسوی بیوکی نماینده مردم یزد و اشکذر مجلس که به پیاده‌روی اربعین رفته بود خاطره ای جالب از پیاده‌روی امسالش در فضای مجازی منتشر کرده است. 

خاطره عجیب آقای نماینده از یک اتفاق عجیب در پیاده روی اربعین

به گزارش سلام نو، سید ابوالفضل موسوی بیوکی، نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس، خاطره‌ای از اتفاقی که در مسیر پیاده روی اربعین برایش رخ‌داده را در اینستاگرام منتشر کرد و نوشت:

در عمود ١٠٢٠ مسیر نجف و حدود ٢٠ کیلومتر مانده به کربلا روی پله‌های ورودی یک موکب تازه‌ساز و بسیار شیک نشسته بودم که یکی از معلمین مدرسه‌مان را دیدم که مشغول جارو زدن بود صدایش کردم وهم صحبت شدیم.

گفتم چرا شما موکب را جمع نکردید تا به کربلا بروید؟ تو مسیری که ما اومدیم خیلی از موکب‌ها جمع کرده بودند کمی تأمل کرد و اشک توچشماش جمع شد و گفت؛ یه شیخی بنام قحطانی که هرسال این مسیر رو از شلمچه پیاده میاد، دیروز اینجا رسید و موعظه کرد که در این راه هر قدمی که به سمت کربلا بروی ثواب یک حج عمره و واجب برات می‌نویسند و... خلاصه این‌قدر از مزیت پیاده‌روی به سمت کربلا گفت که تصمیم گرفتیم فردا صبح موکب را جمع کنیم و ماهم یک روز مانده به اربعین پیاده به سمت کربلا برویم.اما امروز صبح که می‌خواستیم کار جمع‌کردن موکب را شروع کنیم یه خانم پا به سن گذاشته که عربی صحبت می‌کرد، مراجعه کرد و گفت صاحب این موکب کیه؟ او را صدا زدیم آمد و باحالتی عجیب گفت: دیشب خانمی بخواب من آمد و گفت این پیام را به شما بدهم که من ١٠برابر آنچه آن شیخ روایت کرد که به زائرین پاداش و اجر داده می‌شود، ضمانت می‌دهم و شما به زوار پسرم خدمت کنید.

این جملات را می‌گفت و مرتب گریه می‌کرد.

/خبرآنلاین

اخبار مرتبط

icon news

انتصاب دستیار ویژه و رئیس دفتر نماینده یزد

محمدصالح جوکار نماینده مردم یزد و رئیس کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس رئیس حوزه دف...

دولت مایحتاج مردم را تأمین کند تادر خانه‌هایشان بمانند!

سیدابوالفضل موسوی بیوکی نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: سلامت مردم اولویت همه مسئول...

میزبان خوبی برای عراقی‌ها باشیم!

جمعیت میلیونی از عاشقان حسینی که به راهپیمایی عظیم اربعین حسینی درعراق رفته بودند با ...

علم‌الهدی: دانشگاه‌ها تعطیل شوند و پیاده روی اربعین را ترویج کنند

امام جمعه مشهد پیشهاد کرد که برای تقویت و ترویج ارزشهای اربیعین دانشگاه ها به مدت یک ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news