اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 16 تیر 1399
28 مهر 1398 28 مهر 1398
13:45 13:45

استراماچونی: فشار زیادی روی تیم در بازی‌های جام حذفی بود

آندره آ استراماچونی، سرمربی ایتالیلیی استقلال قبل از بازی با سایپا با خبرنگاران گفت و گو کرد.

به گزارش سلام نو، استقلال در شرایطی فردا به مصاف سایپا می‌رود که این تیم در سه بازی قبلی خود در لیگ برتر و جام حذفی موفق به پیروزی شده است و آبی ها امیدوارند در این بازی بتوانند به چهارمین پیروزی پشت سر هم خود دست پیدا کنند.

آندره آ استراماچونی با حضور در نشست خبری قبل از بازی با سایپا پاسخ خبرنگاران را دارد:

صحبت اولیه؟


بازی فردا قطعا سخت خواهد بود. این مسئله دلایل مختلفی دارد. دلیل اول این است که ما انرژی زیادی را در مسابقات حذفی گذاشتیم و فشاری که تحمل کردیم علاوه بر فشار فیزیکی، فشار روانی هم برای ما به همراه داشت. این لیگ برای ما خیلی سخت شده چون سخت است چند بازیکن را در همه بازی ها داشته باشم. یکی دیگر از دلایل سخت شدن این بازی، استراحت بیشتر تیم سایپا است. ما به آن ها احترام می گذاریم و قطعا با صد درصد توان به مصاف آن ها می رویم.

سرمربی استقلال گفت: با ۱۰۰ درصد توان به مصاف سایپا می‌رویم.

آندره‌آ استراماچونی گفت: بازی فردا قطعا سخت خواهد بود. این مساله دلایل مختلفی دارد. دلیل اول این است که ما انرژی زیادی را در مسابقات حذفی گذاشتیم و فشاری که تحمل کردیم علاوه بر فشار فیزیکی، فشار روانی هم برای ما به همراه داشت. این لیگ برای ما خیلی سخت شده چون سخت است چند بازیکن را در همه بازی‌ها داشته باشم. یکی دیگر از دلایل سخت شدن این بازی، استراحت بیش‌تر تیم سایپا است. ما به آن‌ها احترام می‌گذاریم و قطعا با صد درصد توان به مصاف آن‌ها می‌رویم.

او درباره حضور مصطفوی در استقلال هم گفت: مصطفوی را من می شناسم چون با زنگا هم کار کرده است. همکاران من با او در تماس هستند ولی او قراردادی امضا نکرده است.

سرمربی استقلال در پاسخ به سوالی درباره کنار گذاشته شدن علی دشتی و این که استقلال در شرایط فعلی با کمبود بازیکن هم مواجه است؟ گفت: بله داشتن یک بازیکن کم‌تر برای هیچ‌کسی خوب نیست ولی ارزش فنی یک بازیکن با آن چیزی که رفتار حرفه‌یی یک بازیکن است، متفاوت به شمار می‌رود. شما می‌توانید بهترین بازیکن باشید ولی اگر رفتار حرفه‌ای نداشته باشید، تصمیم من این است که از او استفاده نکنم.

او درباره تیم سایپا هم گفت: همان‌طور که گفتم این بازی برای ما سخت خواهد بود. به دلایل مختلف، من برای این بازی نگرانی‌های خودم را دارم. به همین دلیل به بازیکنانم گفتم که برای ما مهم است به روند که در پیش روی داریم، ادامه دهیم. به روشی که حریف بازی می‌کند، آن‌ها توپ مستقیم را در دستور کار قرار می‌دهند و این مساله کار پرسینگ را برای ما سخت می‌کند. من کم‌تر دیده‌ام تیمی در لیگ با دو مهاجم بازی کند.

وی در پاسخ به سوالی درباره جذب مهاجم خارجی هم گفت: صادقانه باید بگویم که گزینه‌هایی را به باشگاه ارائه داده‌ام و باشگاه هم گزینه‌هایی را به من معرفی کرده است ولی هنوز درباره فردی نتیجه نهایی حاصل نشده است. ممکن است برای برخی بازیکنان امکان تست شدن در تمرینات را هم در نظر بگیریم. این چیزی است که در اروپا خیلی مرسوم نیست ولی به من گفته‌اند در این‌جا این اتفاق رخ داده است. با این حال هنوز گزینه نهایی مشخص نشده است. بازیکنان مد نظر من آزاد نیستند و به این ترتیب باید تا ژانویه صبر کنم تا بازیکنان مد نظرم را جذب کنم.

/ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

بیانیه تند باشگاه پارس جنوبی جم درباره لغو بازی با استقلال / پرونده را به فیفا می‌کشانیم

باشگاه پارس جنوبی جم با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد دوباره مقابل استقلال بازی نخواهد ک...

اولین صحبت‌های وریا غفوری بعد از ابتلا به کرونا

وریا غفوری کاپیتان استقلال توضیحاتی درباره ابتلایش به ویروس کرونا داده است.

نام چهاردهمین کرونایی استقلال مشخص شد

آرش رضاوند هافبک استقلال تهران هم به ویروس کرونا مبتلا شده است.

کرونای لوکزامبورگو تایید شد

واندرلی لوکزامبورگو سرمربی برزیلی تست کرونایش مثبت شده و به قرنطینه رفته است.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news