اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
سه‌شنبه
سه‌شنبه 19 آذر 1398
28 مهر 1398 28 مهر 1398
20:47 20:47

تحلیل داوری بازی پرسپولیس و پیکان

یک کارشناس داوری فوتبال می‌گوید داور بازی پیکان و پرسپولیس می‌توانست با کمک‌ داور بازی هماهنگی بیشتری داشته باشد، در کل داور خوبی بود و اخراج عبدی هم درست بود

داوران فوتبال

به گزارش سلام نو، جعفر خوشرو، کارشناس داوری فوتبال، درباره عملکرد داوری دیدار دو تیم پرسپولیس و پیکان در هفته هفتم اظهار کرد:‌ داور بازی در نیمه اول به درستی خطاها را اعلام کرد و به درستی آوانتاژ داد. دقیقه ۱۴ تکلی که محمد انصاری روی مغانلو انجام داد، خطا نبود. در دقیقه ۲۳، برای مهدی ترابی خطای هند اعلام شد که به درستی این خطا اعلام شد.

او ادامه داد:‌ دقیقه ۴۰، داور برای تیم پیکان آفساید گرفت که این تصمیم داور درست بود. دقیقه ۴۴ توپی که به دست بازیکن پرسپولیس خورد به هیچ عنوان خطای هند نبود و داور در این صحنه تصمیم درستی گرفت.

خوشرو افزود:‌ نوراللهی در دقیقه ۵۳ روی بازیکن پیکان خطا کرد و داور این خطا را به درستی اعلام کرد. داور در  دقیقه ۶۰ خطای بازیکن پرسپولیس را و در دقیقه ۸۸ خطای بازیکن پیکان را با تاخیر اعلام کرد.

او در ادامه گفت:‌ در دقیقه ۶۲ خطایی روی ترابی اتفاق افتاده بود اما داور برای اعتراض ترابی کارت زرد داد که به درستی داده شد.

این کارشناس داوری فوتبال درباره اخراج مهدی عبدی گفت: داور این صحنه را برخورد شدید تشخیص داد و به درستی کارت قرمز به مهدی عبدی داده شد.

خوشرو در پایان گفت: به نظر داور در این بازی عملکرد خوبی داشت اما می‌توانست با کمک‌داور هماهنگی بیشتری داشته باشد./ ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

واکنش مظفری زاده به داوری بازی پیکان-استقلال

یک کارشناس داوری، لحظات حساس بازی استقلال و پیکان را بررسی کرد و در مجموع داور این با...

استقلال بدون سرمربی صدرنشین باقی ماند

استقلال و پیکان از لحظاتی قبل در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که در نهایت به تقسیم ...

اعلام ترکیب اصلی استقلال مقابل پیکان

در روزی که آبی پوشان استقلال باید بدون سرمربی به تقابل با پیکان تهران در هفته چهاردهم...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news