اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
جمعه
جمعه 15 آذر 1398
29 مهر 1398 29 مهر 1398
10:40 10:40

چگونه دشمن خود را در آغوش می گیرید و می بوسید؟

بازی شب گذشته لیورپول با منچستر با تساوی یک-یک به پایان رسید تا این دو حریف قدیمی به گرفتن یک امتیاز از این بازی بسنده کنند.

به گزارش سلام نو، منچستر یونایتد دیشب در حالی در ورزشگاه اولدترافورد میزبان لیورپول بود که تا دقایق انتهایی این بازی با گل مارکوس راشفورد از حریف سنتی خود پیش بود اما در نهایت آدام لالانا کار را به تساوی کشاند تا سولسشر و تیمش به کسب یک امتیاز رضایت دهند. وضعیت شیاطین سرخ با این تساوی نسبت به قبل بحرانی تر شد. آن ها حالا با ۱۰ امتیاز به رتبه سیزدهم جدول لیگ برتر سقوط کرده‌اند.


پیش از شروع این دیدار آندریاس پریرا و فرد، دو ستاره برزیلی منچستر یونایتد، با هموطن‌شان یعنی روبرتو فیرمینو برخورد بسیار گرمی داشتند و دقایقی در تونل ورزشگاه مشغول صحبت شدند. در پایان بازی نیز بازیکنان دو تیم رفتار نسبتا گرمی با یکدیگر داشتند؛ موضوعی که با انتقاد شدید روی کین، بازیکن ایرلندی سابق منچستریونایتد، همراه بوده است.

او در این باره گفت:" من از این رفتار بازیکنان متنفر هستم. شما به جنگ می روید و دشمن خود را در آغوش می گیرید و می بوسید؟ این واقعا مضحک است. حساسیت این دیدار تغییر نکرده است اما بازیکنان دچار تغییر شده اند. شما به خاطر این بازیکنان با بقیه جر و بحث می کنید اما آن ها یکدیگر را در آغوش می گیرند."


ژوزه مورینیو، سرمربی سابق منچستریونایتد، اما نظر دیگری دارد و معتقد است که این جنگ ها مخصوص هواداران است و بازیکنان نباید تحت تاثیر آن ها قرار بگیرند. او در این باره گفت:"این بازی برای هواداران معنای خاصی دارد. شما حتی می توانید این موضوع را در رختکن متوجه شوید. نباختن مقابل حریف سنتی آن هم در خانه با شکست مقابل آن ها تفاوت بسیار زیادی دارد. به نظر من بازیکنان نباید خیلی تحت تاثیر جنگ بین هواداران دو تیم قرار گیرند."

/ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

ناامیدی سرمربی شیاطین سرخ بعد از شکست مقابل بورنموث

سرمربی شیاطین سرخ پس از شکست تیمش مقابل بورنموث گفت: ما در حال حاضر بسیار ناامید هستی...

سوپرگل تماشایی مارکوس رشفورد+عکس

مارکوس رشفورد مهاجم جوان تیم منچستریونایتد در استادیوم استنفوردبریج با سوپرگل خود از ...

لیورپول 200 تایی شد+عکس

لیورپول در بازی مقابل خنک با دومین گل الکس اکسلید چمبرلین که 200 اُمین گل لیورپول در ...

چلسی لمپارد؛ قدرتمند و احترام برانگیز

چلسی شروع بدی در فصل جاری داشت و شکست با چهار گل در خانه منچستریونایتد در استادیوم او...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news