اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 26 تیر 1399
29 مهر 1398 29 مهر 1398
14:00 14:00

کشف دو تریلی سوخت قاچاق در تهران

 احمد جعفری‌نسب مدیر کل تعزیرات حکومتی شهرستان‌های استان تهران از کشف 60 هزار لیتر سوخت قاچاق از دو تریلی در شهر ری خبر داد.

به گزارش سلام نو، مدیر کل تعزیرات حکومتی شهرستان‌های استان تهران از کشف و ضبط ۶۰ هزار لیتر سوخت قاچاق از نوع نفت و گاز در ورودی جاده امام رضا(ع) به شهرری خبر داد.

کشف ۶۰ هزار لیتر سوخت قاچاق در شهرری

احمد جعفری‌نسب روز یکشنبه  اظهارداشت: بازرسان اداره تعزیرات حکومتی ری روز گذشته حین کنترل خودروهای عبوری در محور مواصلاتی امام رضا(ع) محدوده ورودی پاکدشت به شهرری به ۲ دستگاه تریلی تانکر حامل سوخت(نفت و گاز) مشکوک می‌شوند که پس از بررسی‌های اولیه مشخص شد تمامی بار آنها قاچاق است.

وی تصریح کرد: در این رابطه ۲ راننده کامیون دستگیر و پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی، تحویل مقام قضایی شدند، همچنین ۲ دستگاه تریلی نیز که حامل سوخت قاچاق بودند، توقیف و روانه پارکینگ شد.

جعفری نسب در پایان به وجود شهرک‌ها و لکه‌های صنعتی فراوان در شهرستان ری اشاره کرد و افزود: با شروع فصل سرما کار نظارت بر سوخت واحدهای تولیدی کار بسیار سنگینی است که برعهده بازرسان اداراه تعزیرات حکومتی شهرستان‌های استان تهران قرار گرفته است.

شهرستان ری با برخورداری از ۵۶ اتحادیه توزیعی، تولیدی و خدماتی و همچنین وجود شهرک صنعتی شمس‌آباد، کارخانه سیمان و کارگاه‌های تولیدی و خدماتی از جمله سنگ‌بری، شیشه و سفال، آجرپزی، کارگاه قالیبافی و قالیشویی، کشتارگاه دام و طیور به عنوان قطب کار و تولید در پهنه جنوب تهران مطرح است./ رکنا

اخبار مرتبط

icon news

برج هزار ساله تهران کج شد!

برج هزارساله طغرل، که مهم‌ترین برج سلجوقی واقع در شهر ری خمیده شده و فرونشسته است.

کشف گازوئیل در میان کیک و کلوچه

سرگرد محمد شریف فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه حضرت مسلم (ع)، از کشف سوخت گازوئیل قاچ...

علت یابی بوی نامطبوع در تهران به کجا رسید؟

رضا کرمی محمدی رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران، از شناسایی 4 نقطه احتمال...

جزییات انفجار مهیب در شهرری

شب گذشته انفجار مهیب یک ساختمان مسکونی چهار طبقه در شهر ری منجر به تخریب دو طبقه از ا...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news