اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 26 تیر 1399
29 مهر 1398 29 مهر 1398
14:10 14:10

انفجار در کارگاه تولیدی در جاده خاوران/ 2 کشته و مصدوم

جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی از انفجار سیلندر گاز در یک کارگاه تولیدی در جاده خاوران خبر داد و گفت: دراین حادثه 2 کارگر کشته ومصدوم شدند.

کشته و زخمی شدن دو کارگر بر اثر انفجار سیلندر گاز

به گزارش سلام نو، سخنگوی سازمان آتش‌نشانی از کشته و مصدومیت دو کارگر بر اثر انفجار سیلندر گاز در یک کارگاه در جاده خاوران خبر داد.

جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی درباره جزییات این حادثه گفت: در ساعت ۱۱:۵۶ ظهر امروز یک مورد حادثه آتش‌سوزی در پی انفجار در کارگاه تولیدی در جاده خاوران_ قاسم‌آباد تهرانچی به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی تهران اطلاع داده می‌شود.

وی با بیان اینکه ۳ ایستگاه آتش‌نشانی با امکانات کامل به محل حادثه اعزام می‌شود، تصریح کرد: محل حادثه یک کارگاه در بخش زیر‌زمین به وسعت ۸۰ متر بود و در بالای آن نیز یک مغازه وجود داشت که بلا استفاده بود.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی با بیان اینکه این زیرزمین تنها یک مسیر برای ورود و خروج داشت، گفت: در این کارگاه اسپری‌های تمیز کننده لاستیک و داشبورد خودرو تولید می‌شد.

ملکی یادآور شد: در این کارگاه انفجاری صورت گرفته که باعث آتش‌سوزی نیز شده بود. درها و پنجره‌های این کارگاه کاملا تخریب شده بود. سیلندرهای گاز مایع در ابعاد مختلف نیز در این کارگاه وجود داشت.

وی خاطرنشان کرد: اطلاعات اولیه حاکی از این بود که دو کارگر نیز در این کارگاه حضور دارند. در لحظات اولیه حضور آتش‌نشانان نیروه مشخص شدند یکی از کارگران را در شرایطی که دچار مصدومیت شده بود از کارگاه خارج کنند.

وی ادامه داد: آتش‌نشانان همزمان مشغول خاموش کردن آتش‌ شده و به جستجو برای پیدا کردن نفرات دیگر در این کارگاه پرداختند و پس از اندک زمانی یک کارگر دیگر را از کارگاه خارج کردند که به تایید عوامل اورژانس این فرد در لحظات اولیه بر اثر انفجار و شدت جراحات وارده جان خود را از دست داده بود.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی خاطرنشان کرد: آتش‌ در حال حاضر خاموش شده و نیروهای آتش‌نشانی همچنان در حال تخلیه سیلندرهای گاز مایع هستند./ ایلنا

اخبار مرتبط

icon news

تصادف مرگبار در جاده خاوران/جوان 19 ساله در دم جان باخت

سیدجلال ملکی سخنگوی آتش‌نشانی تهران، از تصادف بین یک دستگاه کامیونت با یک کامیون در ج...

تصادف با تریلی در جاده خاوران/ 3کشته و مصدوم

پیمان صابریان رییس اورژانس تهران، از کشته و زخمی شدن 3 نفر در ساعت ۴:۰۹ بامداد بر اثر...

علت انفجار در شیراز چه بود؟

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز گفت: شب گذشته یک واحد گاراژ گاز...

مصدومیت 2 نفر در انفجار سیلندر گاز در زاهدان

در ساعت ۱۷:۲۵ امروز انفجار سیلندر گاز در یک مجتمع مسکونی واقع در زاهدان 2 قربانی گرفت...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news