اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 26 تیر 1399
29 مهر 1398 29 مهر 1398
22:58 22:58

مکس آلگری کاندید سرمربیگری رئال مادرید شد

گر چه همگان از ژوزه مورینیو به عنوان جانشین احتمال زیزو نام می برند، اما موندو دیپورتیوو مدعی شد مکس آلگری نیز می تواند سرمربی بعدی رئال مادرید لقب گیرد

به گزارش سلام نو، شرایط برای زین الدین زیدان در رئال مادرید چندان مساعد نیست و شکست ابتدای هفته برابر مایورکا دوباره شایعات در مورد احتمال برکناری این سرمربی فرانسوی را افزایش داده است. گر چه همگان از ژوزه مورینیو به عنوان جانشین احتمال زیزو نام می برند، اما موندو دیپورتیوو مدعی شد مکس آلگری نیز می تواند سرمربی بعدی رئال مادرید لقب گیرد.

طبق ادعای این نشریه اسپانیایی، ماسیمیلیانو آلگری و سرمربی ایتالیایی و سابق یوونتوس و همچنین سرمربی سابق منچستر یونایتد، ژوزه مورینیو، نامزدهای اصلی جایگزینی زین الدین زیدان به عنوان سرمربی جدید رئال مادرید هستند.

مکس آلگری در پایان فصل قبل و بعد از پنج سال درخشان در یوونتوس که با پنج قهرمانی متوالی در سری آ و دو بار رسیدن به فینال لیگ قهرمانان همراه بود، از یوونتوس جدا شده و فعلا هدایت تیمی را بر عهده ندارد. به جز رئال مادرید، منچستریونایتد نیز خواهان همکاری با این سرمربی 53 ساله ایتالیایی است.

رئال مادرید فردا شب در دیداری دشوار و سرنوشت ساز در ترکیه به مصاف گالاتاسرای خواهند رفت. کهکشانی ها در دو دیدار اول خود در مرحله گروهی تنها یک امتیاز کسب کرده اند و در صورت عدم نتیجه گیری در ترکیه، شانس های رئال مادرید برای صعود از مرحله گروهی کاهش خواهد یافت و در این صورت بعید است زیدان به کار خود در مادرید ادامه دهد./ ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

یک قدم تا قهرمانی رئال مادرید در لالیگا با برتری مقابل گرانادا/تصاویر

رئال مادرید با برتری مقابل گرانادا در آستانه ی قهرمانی مسابقات این فصل لالیگا اسپانیا...

سقوط اسپانیول به رقابت های دسته دوم لالیگا با شکست مقابل بارسلونا/تصاویر

بارسلونا با شکست اسپانیول حکم به سقوط همشهری اش به رقابت های دسته دوم لالیگا داد.

نزدیکتر شدن رئال مادرید به قهرمانی درلالیگا با برتری مقابل آلاوس/تصاویر

رئال مادرید با شکست آلاوس یک قدم دیگر به قهرمانی در رقابت های این فصل لالیگا نزدیکتر ...

تصاویر پیراهن‌های جدید رئال منتشر شد

 طرح پیراهن‌های اول، دوم و سوم رئال مادرید در فصل آینده منتشر شده است.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news