اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 27 آبان 1398
29 مهر 1398 29 مهر 1398
22:58 22:58

مکس آلگری کاندید سرمربیگری رئال مادرید شد

گر چه همگان از ژوزه مورینیو به عنوان جانشین احتمال زیزو نام می برند، اما موندو دیپورتیوو مدعی شد مکس آلگری نیز می تواند سرمربی بعدی رئال مادرید لقب گیرد

به گزارش سلام نو، شرایط برای زین الدین زیدان در رئال مادرید چندان مساعد نیست و شکست ابتدای هفته برابر مایورکا دوباره شایعات در مورد احتمال برکناری این سرمربی فرانسوی را افزایش داده است. گر چه همگان از ژوزه مورینیو به عنوان جانشین احتمال زیزو نام می برند، اما موندو دیپورتیوو مدعی شد مکس آلگری نیز می تواند سرمربی بعدی رئال مادرید لقب گیرد.

طبق ادعای این نشریه اسپانیایی، ماسیمیلیانو آلگری و سرمربی ایتالیایی و سابق یوونتوس و همچنین سرمربی سابق منچستر یونایتد، ژوزه مورینیو، نامزدهای اصلی جایگزینی زین الدین زیدان به عنوان سرمربی جدید رئال مادرید هستند.

مکس آلگری در پایان فصل قبل و بعد از پنج سال درخشان در یوونتوس که با پنج قهرمانی متوالی در سری آ و دو بار رسیدن به فینال لیگ قهرمانان همراه بود، از یوونتوس جدا شده و فعلا هدایت تیمی را بر عهده ندارد. به جز رئال مادرید، منچستریونایتد نیز خواهان همکاری با این سرمربی 53 ساله ایتالیایی است.

رئال مادرید فردا شب در دیداری دشوار و سرنوشت ساز در ترکیه به مصاف گالاتاسرای خواهند رفت. کهکشانی ها در دو دیدار اول خود در مرحله گروهی تنها یک امتیاز کسب کرده اند و در صورت عدم نتیجه گیری در ترکیه، شانس های رئال مادرید برای صعود از مرحله گروهی کاهش خواهد یافت و در این صورت بعید است زیدان به کار خود در مادرید ادامه دهد./ ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

تاریخ ال کلاسیکو صدای سرخیو راموس را درآورد

 اعلام زمان ال کلاسیکو باعث خشم و اعتراض سرخیو راموس، کاپیتان تیم رئال مادرید شد.

بنزما رکورد پوشکاش را شکست

کریم بنزما، ستاره فرانسوی رئال مادرید با به ثمر رساندن گل شماره 157 خود، از رکورد فرا...

زیدان جونیور را برای بازی با گالاتاسرای کنار گذاشت

فردا شب در دیدار رئال مادرید و گالاتاسرای در برنابئو که رئالی ها نیاز شدید به بُرد دا...

زیدان: آن توپ حتما پنالتی بود

رئال مادرید بار دیگر در خانه خود در برابر بتیس متوقف شد تا بار دیگر در شکست بتیس ناکا...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news