اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
سه‌شنبه
سه‌شنبه 17 تیر 1399
30 مهر 1398 30 مهر 1398
08:30 08:30

دلیل رفت و آمد قالیباف به مشهد چیست؟

 رفت و آمد محمدباقر قالیباف و سعید جلیلی به مشهد باعث به وجود آمدن شبهاتی  در مورد حضور آنها در انتخابات شده است که حمیدرضا ترقی دبیر حزب موتلفه اسلامی در خراسان رضوی در این مورد می‌گوید: جلیلی به مشهد نیامده و رفت و آمد قالیباف هم به مشهد معمولی است و اگر قرار باشد اینها  در انتخابات شرکت کنند باید مرتب در این شهر برنامه داشته باشند.

حمیدرضا ترقی

به گزارش سلام نو، حمیدرضا ترقی درباره احتمال نامزدی قالیباف و جلیلی از مشهد در انتخابات مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: بحثی در این زمینه در محافل تصمیم‌گیر وجود نداشته و حضور این دو از مشهد در انتخابت قطعیت پیدا نکرده است و بیشتر در محافل سیاسی و خبری مطرح است.

وی ادامه داد: من هم تاکنون نشانه خاصی از نامزدی قالیباف و جلیلی از شهر مشهد ندیده‌ام. اگر قرار باشد این دو از مشهد در انتخابات شرکت کنند، باید در این شهر حضور یابند و مرتب برنامه داشته باشند. من تا الان در محافل سیاسی مشهد هم چیزی درباره نامزدی این دو از مشهد چیزی نشنیده‌ام.

این عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در ادامه خاطرنشان کرد: جلیلی حضوری در مشهد ندارد اما چون مشهد زادگاه قالیباف است، وی به این شهر رفت و آمد دارد اما این رفت و آمد معمولی بوده و جلوه انتخاباتی ندارد.

ترقی در پایان همچنین با بیان اینکه فکر نمی کنم قالیباف و جلیلی به صورت مستقیم در مدیریت انتخابات مجلس نقش داشته باشند، تصریح کرد: با این حال آنها در جلسات سیاسی نماینده داشته و نظرات آنها بیان می شود. البته قالیباف در شورای وحدت حضور دارد و نظرات و فعالیت‌های خود را از همان طریق اعمال می کند.

/ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

رئیس مجلس بلغارستان به قالیباف تبریک گفت

 تسوتا کاراینچوا رئیس مجلس ملی جمهوری بلغارستان انتخاب محمد باقر قالیباف به ریاست مجل...

جلسه علنی مجلس شورای اسلامی با حضور وزرای امور خارجه و جهاد کشاورزی/تصاویر

 جلسه علنی مجلس شورای اسلامی در روز یکشنبه پانزدهم تیر با حضور وزاری امورخارجه و کشاو...

قالیباف معاونان قوانین و نظارت مجلس را منصوب کرد

قالیباف رئیس مجلس پژمان پشمچی‌زاده را به عنوان معاون نظارت و بهزاد پورسید را به عنوان...

پیام تسلیت قالیباف در پی حمله تروریستی در پاکستان

محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی جان باختن تعدادی از شهروندان پاکستانی در حمله...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news