اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 18 آذر 1398
30 مهر 1398 30 مهر 1398
10:07 10:07

درگیری گواردیولا با یک خبرنگار دردسرساز شد!

پپ گواردیولا سرمربی سیتی در کنفرانس خبری قبل از بازی این تیم با آتالانتا با یک خبرنگار درگیری لفظی پیدا کرد و این جدل باعث واکنش‌های زیادی شده است.

به گزارش سلام نو، در حالی که منچسترسیتی امشب در سومین بازی خود در گروه C لیگ قهرمانان به مصاف آتالانتای ایتالیا می‌رود، صحبت‌های پپ گواردیولا سرمربی سیتی در کنفرانس خبری پیش از این بازی و پاسخ صریح و تند یک خبرنگار انگلیسی به او در انگلستان خبرساز شده است.

گواردیولا احتمالا برای تحت فشار گذاشتن بیشتر بازیکنانش در این کنفرانس خبری به صورت تلویحی به خبرنگاران اعلام کرد که معتقد است سیتی امسال از نامزدهای قهرمانی در چمپیونزلیگ نیست. اینجا بود که یک خبرنگار انگلیسی حرف پپ را قطع کرد و بعد از آنکه گواردیولا را به صورت تلویحی به دو رویی متهم کرد گفت او هر سال همین حرف را می‌زند.

بخشی از صحبت های گواردیولا که واکنش خبرنگار انگلیسی را برانگیخت این بود:" ما فرصت های گلزنی زیادی را از دست می‌دهیم و باید جلوی دروازه حریفان موثرتر باشیم. می‌گویند هدف ما امسال قهرمانی در چمپیونزلیگ است ولی ما هنوز برای این آماده نیستیم".

اینجا بود که جو جکسون خبرنگار گاردین به صحبت های پپ واکنش نشان داد و گفت:" اگر بازیکنان سیتی امروز برای قهرمانی در چمپیونزلیگ آماده نیستند، پس به نظر شما کی آماده خواهند بود؟ بهار پیش رو یا فصل آینده؟ این سوال را می‌پرسم چون شما پول هنگفتی هزینه کرده‌اید و هر سال همین حرف را می‌زنید. به نظر من عجیب است که فکر می‌کنید سیتی هنوز توان قهرمانی در چمپیونزلیگ را ندارد".

گواردیولا که مشخص بود از این واکنش خبرنگار انگلیسی ناراحت شده در پاسخ گفت:" از زمانی که به این باشگاه آمدم تا حالا چند بار به این سوال جواب داده‌ام؟ دوباره نمی‌توانم جواب بدهم. شما نظر من را می‌دانید. چهار سال پیش که تازه به اینجا آمده بودم در اولین کنفرانس خبری‌ام به همین سوال جواب دادم. ما سعی خودمان را خواهیم کرد ولی نمی‌دانم کدام تیم قهرمان خواهد شد. اگر ما قهرمان شویم خوشحال خواهیم شد. ولی اگر قهرمان نشویم فصل آینده تلاش خواهیم کرد. همین و بس".

/ورزش3

اخبار مرتبط

icon news

تجمع هواداران استقلال استراماچونی را برمی‌گرداند!

اعتراض هواداران استقلال به رفتن آندره‌آ استراماچونی به گوش رای اسپورت و گاتزتای ایتال...

دستیار ایرانی پپ گواردیولا +فیلم

مربی بدنساز ایرانی که نامزدی یک خواننده سرشناس آمریکایی هم هست، همکاری خود را به عنوا...

آرتتا از سیتی جدا می‌شود؟

۱۸ ماه پیش میکل آرتتا گزینه اول مربی‌گری آرسنال بود و حالا بعد از رفت امری دوباره شان...

تمجید پپ از یونایتد: آن‌ها خطرناکند

سیتی و یونایتد فردا در حالی به مصاف هم می‌روند که هر دو تیم از بازی برد می‌خواهند. بس...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news