اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
جمعه
جمعه 13 تیر 1399
30 مهر 1398 30 مهر 1398
11:15 11:15

اورژانس جان دانشجویان امیرکبیر را نجات داد

دکتر سید احمد معتمدی رییس دانشگاه امیرکبیر گفت: دو دستگاه آمبولانس و چندین موتورآمبولانس به صورت شبانه روزی در محل دانشگاه حضور دارند و با کمک این آمبولانس‌ها از وقوع چندین اتفاق خطرناک پیشگیری شده است.

سید احمد معتمدی

به گزارش سلام نو، دکتر سید احمد معتمدی ضمن بیان این مطلب از استقرار دو آمبولانس و چند موتور آمبولانس در محیط دانشگاه امیرکبیر خبر داد و گفت: این امکانات اورژانسی از دو سال پیش در دانشگاه‌ مستقر شده است و خوشبختانه تاثیرات بسیار مثبتی نیز داشته به گونه‌ای که تاکنون، با کمک این امکانات چندین مورد خطرناک که برای دانشجویان اتفاق افتاده بود را پیگیری کرده‌ایم.

وی در ادامه تصریح کرد: امکانات اورژانسی و موتورآمبولانس به صورت 24 ساعته در دانشگاه امیرکبیر آماده باش هستند و به کارکنان و دانشجویان خدمات درمانی ارائه می‌دهند، با توجه به اینکه خوابگاه‌های دانشگاه نیز در نزدیکی پردیس مرکزی قرار دارند بنابراین دانشجویان ساکن خوابگاه‌ نیز از این امکانات استفاده می‌کنند.

رییس دانشگاه امیرکبیر همچنین از صنعتی کردن تمامی آشپزخانه‌های این دانشگاه خبر داد و خاطر نشان کرد: پروژه صنعتی شدن این مراکز از 4 سال پیش آغاز شده است و توانستیم با بودجه بیش از یک و نیم میلیارد تومان آشپزخانه‌های دانشگاه را صنعتی کنیم که اگر قرار بود در حال حاضر این اقدامات را انجام دهیم به بیش از 5 میلیارد تومان بودجه نیاز داشتیم.

دکتر معتمدی با اشاره به افزایش ظرفیت رستوران‌های دانشگاه امیرکبیر گفت: خوشبختانه با افزایش تعداد صندلی‌ها و راه اندازی رستوران‌های مکمل که در آن به دانشجویان تغذیه یارانه‌ای داده می شود، توانستیم از تشکیل صف های طولانی در رستوران‌ها جلوگیری کنیم و در حال حاضر رستوران‌های این دانشگاه هم از جهت تنوع غذایی، بهداشت و فضای فیزیکی وضعیت خوبی دارند.

/ایسنا

دیدگاه خود را بنویسید

icon news