اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
جمعه
جمعه 09 اسفند 1398
01 آبان 1398 01 آبان 1398
09:22 09:22

سه طلای دیگر برای ووشو کاران کشورمان

سه نماینده دیگر ووشوکار کشورمان در پانزدهمین دوره مسابقات ووشوی قهرمانی جهان در شانگهای چین به مدال طلا دست یافتند.

به گزارش سلام نو، پانزدهمین دوره مسابقات ووشوی قهرمانی جهان در شانگهای چین در حالی پیگیری می‌شود که امروز ( چهارشنبه) سه نماینده ووشو کشورمان به مصاف حریفان خود رفتند که در نهایت هر سه ووشوکار به مدال طلا دست یافتند.

عرفان آهنگریان در مبارزه نهایی وزن ۶۵ کیلوگرم در پیکار با «ماگومد عبدالخالیکوف» از روسیه پیروز شد و به نشان طلا دست یافت.آهنگریان پیش از فینال «جاناتان سوزا»از برزیل، «هریس سوفیان» از اندونزی، «وان ویت» از ویتنام و «کلمنته» از فیلیپن را شکست داده بود.


در مبارزه نهایی وزن ۷۵ کیلوگرم، یوسف صبری برابر «سعد بوریکا» از مراکش به پیروزی رسید و به مدال طلا دست یافت. صبری پیش از فینال و برای رسیدن به دیدار نهایی «مازخان» از پاکستان، «بنبدرا» از فرانسه و  «محمد دیحا» از تونس را شکست داده بود.


میلاد عارفی مقام نیز در مبارزه برای کسب مدال طلای وزن ۸۵ کیلوگرم در پیکار با «فام چونگ مین» از ویتنام به برتری دست یافت و طلایی دیگر را برای کشورمان کسب کرد. وی برای رسیدن به دیدار نهایی «دانیل سرجیو» از رومانی، «زینال اصلان» از ترکیه و «سعد جورجیس» از لبنان را شکست داده بود.


در ادامه مسابقات صبح امروز هانیه رجبی تالوکار شایسته کشورمان در فرم «نن گوئن» به مدال نقره دست یافت. با این اوصاف رجبی تعداد مدال های خود در مسابقات جهانی شانگهای را به ۲ نقره رساند.در این فرم نماینده هنگ کنگ اول و آمریکا سوم شد. این دومین نقره رجبی در شانگهای بود./ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

ووشوکاران ایران قهرمان جهان شدند

 قهرمانی جهان با کسب ده مدال به تیم ملی ووشو ایران تعلق گرفت.

فینالیست شدن شهربانو منصوریان و مریم هاشمی

"شهربانو منصوریان" در وزن ۷۰ کیلوگرم ساندای زنان و مریم هاشمی" در وزن ۷۵ کیلوگرم ساند...

اسامی برترین‌های پنج وزن نخست کشتی فرنگی جوانان جهان اعلام شد

 در رقابت های کشتی فرنگی جوانان قهرمانی جهان نفرات برتر پنج وزن نخست مشخص شدند.

باخت بزرگ صدا و سیما در شب قهرمانی والیبال ایران

تیم ملی والیبال جوانان ایران شنبه شب توانست قهرمان جهان شود اما انگار این اتفاق برای ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news