اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
سه‌شنبه
سه‌شنبه 21 آبان 1398
01 آبان 1398 01 آبان 1398
11:25 11:25

خانواده مایکل جکسون چرا از HBO شکایت کردند؟

ساخت مستند زندگی مایکل جکسون به عنوان یکی از سرشناس ترین چهره‌های پاپ دنیا توسط شبکه HBO با استقبال مخاطبین مواجه شد اما خانواده مایکل جکسون از این شبکه بخاطر آنچه آن را دروغ‌پردازی دانسته و لطمه به اعتبار این خواننده  می‌دانند شکایت کردند. 

درخواست غرامت خانواده مایکل جکسون از شبکه اچ‌بی‌او

به گزارش سلام نو نکته جالب این است که با وجود تمامی حواشی پیرامون فیلم مستند زندگی مایکل جکسون با نام "ترک نورلند" این مستند نه تنها به شدت پربازدید شد بلکه جایزه امی را برای برترین مستند سال دریافت کرد. اما شاید یکی از مناقشه برانگیزترین و البته مهمترین بخش‌های این مستند که باعث اعتراض خانواده جکسون شده، این باشد که در مستند مذکور به ادعای دو نفر پرداخته می‌شود که مدعی سوء استفاده جنسی مایکل جکسون از آنها در دوران کودکی شده اند.

این دو نفر که جیمز سیفچاک و وید رابسون نام دارند از مدت ها پیش ادعای مذکور را مطرح کرده بودند اما با نمایش این فیلم ادعای این دو نفر بار دیگر در سطح میلیونی مورد توجه قرار گرفت. همین آبروریزی باعث شد خانواده مایکل جکسون به سرعت واکنش نشان داده و با درخواست غرامت 100 میلیون دلاری تهیه کنندگان و مدیران HBO را به چالش بکشند.

اکنون دادگاه اولیه این دادخواست برگزار شده و در مرحله تجدید نظر قرار دارد. مرحله‌ای که برای شبکه HBO و خانواده مایکل جکسون بسیار سرنوشت ساز است. البته شبکه HBO بلافاصله پس از اعتراض خانواده مایکل جکسون این شکایت را بر پایه اشتباهات و توهمات خانوادگی و از پایه غلط خواند.

از سوی دیگر خانواده جکسون نیز ادعای شبکه HBO را یک دروغ کثیف برای افزایش تعداد بینندگان و بخشی از بازی با آبروی دیگران در نظر گرفت. اکنون باید دید نتیجه دادگاه تجدید نظر به نفع HBO رای خواهد داد یا خیر.

اخبار مرتبط

icon news

جوراب افسانه‌ای مایکل جکسون به چه کسی می‌رسد؟

 جوراب معروف مایکل جکسون که او در "راه رفتن در مهتاب" (Moon Walk) پوشیده بود پس از نز...

«HBO» ادامه بازی تاج و تخت را می‌سازد

دنباله سریال محبوب «بازی تاج وتخت» قرار است توسط شبکه «HBO» در ۱۰ اپیزود ساخته و آماد...

«نوتردام در آتش » رقیب چرنوبیل می‌شود

مینی سریال «چرنوبیل» که بسیار مورد توجه قرار گرفت مورد الهام ساخت سریالی در مورد آتش‌...

واکنش لس‌آنجلس‌ تایمز به تبریک احمدی‌نژاد برای تولد جکسون

محمود احمدی نژاد با تبریکی که به مناسبت تولد مایکل جکسون خواننده فقید و پرطرفدار آمری...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news