اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
چهارشنبه
چهارشنبه 25 تیر 1399
01 آبان 1398 01 آبان 1398
12:16 12:16

آیا لیستی از مکان های دیدنی، برای بازدید تهیه کرده اید؟

شاید مایل باشید بعضی از مکان ها را به لیست خود برای سفر اضافه کنید. در اینجا لیست مکان هایی را که می­توانید بازدید کنید، آورده شده است. اگر مطمئن نیستید که ابتدا می­خواهید به کجا بروید، یا چگونه می­خواهید بروید، مطالب زیر را به دقت بخوانید و ازهمین امروز اهداف سفر خود را مشخص کنید.

1. کاپادوکیا، ترکیه

جایی است که می­توانید دودکش های زیبا و سایر سازه های سنگی جالب را در میان زمین پیدا کنید. بسیاری از گردشگران به دلیل زیبایی غیرقابل باور آن و همچنین تجربه هایی از قبیل بالگردهای هوای گرم، بازدید از شهرهای زیرزمینی، دیدن کلیساها، غار و موارد دیگر از کاپادوکیا دیدن می کنند.

2. باریلوشه، آرژانتین

در هرزمان از سال می توانید از مکان بسیار زیبا بازدید کنید، یک منظره زیبا از کوه­های پوشیده از برف گرفته تا جنگل های هزار ساله. باریلوش ​​چشم اندازی زیبا برای دیدن است. باریلوشه، همچنین پایتخت شکلات آرژانتین است. از روزهای پر از آرامش، اسکی، سواری و پیاده روی و موارد دیگر لذت ببرید.

3. حصار جزیره ای استرالیا

یک منظره نفس گیر طبیعی که یکی از محبوب ترین مناطق گردشگری در جهان است و بزرگترین صخره های مرجانی جهان را در خود جای داده و با سواحل زیبا و شگفت انگیز احاطه شده است. این که آیا شما می­خواهید به غواصی، تماشای قایق شیشه ای یا تماشای نهنگ بروید، کارهای زیادی هستد که دراینجا می­توانید انجام دهید. هنگام بازدید، خواهید فهمید که چرا به عنوان یکی از هفت شگفتی دنیای طبیعی نامگذاری شده است.

4.  ونیز، ایتالیا

ونیز قطعاً باید در لیست شما باشد، چه بخواهید از رستوران های شگفت انگیز آن بازدید کنید، یا سفری به کاخ ها و کلیساهای آن داشته باشید، این یک شهر زیباست، که بازدید از آن را نباید فراموش شود.

5. دریاچه مورین، کانادا

این دریاچه با یخچال های طبیعی، سایه فیروزه ای رنگ، منظره ای زیبا به وجود آورده است. این منطقه، توسط قله­ها و درختان شگفت انگیز احاطه شده است. در صورت تمایل می توانید یک قایق کرایه کنید و از قایقرانی در این دریاچه لذت ببرید.

6. تاهیتی، پلینزی فرانسه

جزایر تاهیتی از فعالیت های آتشفشانی تشکیل شده اند. ترکیبی از هر دو فرهنگ پولینزی و فرانسه را مشاهده خواهید کرد، در حالی که آب و هوای گرمسیری را تجربه می کنید. این که آیا شما ترجیح می دهید استراحت کنید یا فعالیت های خود را برنامه ریزی کنید، از پاراگلایدر یا غواصی گرفته تا نزدیک شدن به حیوانات وحشی محلی، همه چیز را در اینجا می توانید پیدا کنید.

7. پارک کوکنهوف، هلند

به عنوان باغ اروپا شناخته می شود و یکی از بزرگترین باغ های گل جهان است که سالانه 7 میلیون بذر گل درآنجا کاشته می­شود. این منظره زیبا بسیار نفس­گیر است و شامل باغ­های آب، حوضچه ها، فواره­ها و همچنین باغ تاریخی خود است.

8.  بورا بورا، پلینزی فرانسه

بورا بورا که با تپه ای از تالاب ها احاطه شده است، به یک مقصد گردشگری بین المللی تبدیل شده و شما می توانید از اقامت در استراحتگاه های ییلاقی لوکس، غواصی در اطراف تالاب بورا بورا و همچنین از محصولات تازه دریایی لذت ببرید.

9. کوه های تیانزی، چین

کوه­های تیانزی منظره­های خیره کننده ای را ارائه می دهند. ارتفاع بلندترین قله ۱۲۶ متر از سطح دریا است. اطراف این آبشارها، جنگل های سنگی و غارهایی جلوه نمایی می کنند که منظره باورنکردنی خلق کرده‌اند.

10. پارک ساحلی هیتاچی، ژاپن

پارک ساحلی هیتاچی دارای محیطی باورنکردنی از جنگل­ها، تپه­های ماسه ای، چشمه ها و چمنزارها است. شما می توانید انواع بسیار زیادی از گل های رنگارنگ و همچنین جاذبه های دیگری مانند پارک تفریحی، مسیرهای دوچرخه سواری و بسیاری از رستوران ها را مشاهده کنید.

اخبار مرتبط

icon news

گرمترین نقطه جهان در ایران

 شاید برای شما هم پیش آمده باشد که فکر کنید گرم ترین نقطه جهان می تواند در کدام منطقه...

7 مکانی که در سفر به هند باید از آن بازدید کنید!!

آیا دوست دارید ذات واقعی زندگی انسان و ذائقه چاشنی‌های خیابانی را تجربه کنید؟ توصیه م...

هفت صحرای زیبا در جهان

تصور کنید که در صحرا هستید؛ بخش‌های وسیعی از منظره به ظاهر یکنواخت، ظرافت‌ها و زیبایی...

بهترین ساحل های ترکیه برای سفر

ترکیه به کشور ایران بسیار نزدیک می باشد و هزینه های سفر به آنجا برای ایرانیان به صرفه...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news