اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 23 آبان 1398
01 آبان 1398 01 آبان 1398
23:30 23:30

آدم کشی جوان 18 ساله در روز روشن!

پلیس اعلام کرد یک جوان در یک دگیری خیابان کشته شده. ظاهرا درگیری میان دو جوان ۱۸ ساله رخ داده که یکی از این دو در آن به شدت از ناحیه سینه دچار جراحت شده و به همین دلیل نیز جان خود را از دست داده است. 

دستگیری سارقان تابلوهای شهرداری

جوان ۱۸ ساله‌ای که اقدام به قتل جوانی دیگر دریکی از پارک‌های محله افسریه کرده بود، ساعتی پس از جنایت دستگیر شد.

به گزارش سلام نو، وقوع یک مورد نزاع منجر به درگیری در ساعت شش بعدازظهر دیروز به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع داده شد ودرپی آن عوامل کلانتری ۱۵۶ افسریه به محل اعلامی اعزام شدند. با حضور ماموران در محل مشاهده شد که درگیری میان دو جوان ۱۸ ساله رخ داده و درپی آن یکی از جوانان به شدت از ناحیه سینه دچار جراحت شده و به همین دلیل نیز جان خود را از دست داده است.

در همین راستا نیز ماموران تحقیقات خود را آغاز کرده و در نخستین گام متوجه شدند که مقتول با اصابت جسم تیز مصدوم شده و فوت کرده است. همچنین در ادامه مشخص شد که نزاع با فحاشی دو طرف به والدین یکدیگر آغاز شده و پس از آن منجر به درگیری فیزیکی و چاقوکشی شده است.

با کسب این اطلاعات و شناسایی متهم به قتل،  محل سکونت این فرد شناسایی و تیمی از ماموران با دستور قضایی برای دستگیری وی وارد عمل شدند که همزمان با حضور ماموران در محل و آغاز صبحت با پدر متهم، متهم نیز وارد خانه شده و از سوی ماموران دستگیر شد.

مرکز اطلاع‌رسانی پلیس پایتخت با تایید این خبر اعلام کرد که برای متهم پرونده‌ای در کلانتری تشکیل شد و این فرد به همراه پرونده به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ معرفی شد، تا دیگر ابعاد این اقدام نیز مورد بررسی قرار بگیرد.



اخبار مرتبط

icon news

سر زن جوان را در منزلش بریدند!

بعد از آنکه همسایه ها با پلیس 110تماس گرفتند، پیکر زن جوانی که سرش بریده شده بود، در ...

دو پسرعمو 5 نفر راکشتند

سردار هوشنگ حسینی فرمانده انتظامی استان اردبیل گفت: در جریان سرقت مسلحانه از مغازه طل...

بعد از کشتن پدرم حس پیروزی داشتم!

پسر نوجوانی که در شهرک شاهدشهر شهریار در اقدامی وحشتناک پدر و مادر و بردار کوچکتر خور...

قتل با ضربات چاقو حین بارگیری میوه

سرهنگ حسین مافی رئیس کلانتری ۱۶۴ قائم از قتل با ضربات چاقو حین بارگیری میوه خبر داد و...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news