اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
سه‌شنبه
سه‌شنبه 19 آذر 1398
01 آبان 1398 01 آبان 1398
16:12 16:12
اعتراف داورزنی:

حجم اعزام های خارجی ورزش 50 درصد کم شده

محمد رضا داورزنی معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان تایید کرد که میزان اعزام‌های خارجی کشور نسبت به سال 1396 نزدیک 50 درصد کاهش یافته و ورزش در این زمینه با مشکل جدی مواجه است.

محمدرضا داورزنی

داورزنی معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای در جلسه فدراسیون های ورزشی با وزیر ورزش و جوانان گفت: حجم اعزام های برون مرزی ورزش نسبت به سال ٩٦ ، پنجاه درصد تقلیل پیدا کرده است.

به گزارش سلام نو، محمدرضا داورزنی در جلسه روسای فدراسیون های ورزشی با وزیر ورزش و جوانان موفقیت های اخیر ورزش ایران از جمله قهرمانی مقتدرانه ووشو در عرصه جهانی را با هشت طلا، تبریک گفت و کسب سهمیه دوچرخه سوار ایران در بخش جاده برای بازی‌های المپیک را هم خوب توصیف کرد و آن را افتخار ارزشمند دانست.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان ابراز امیدواری کرد که موفقیت‌های ورزش ایران در راه المپیک بیشتر شده تا با کاروان پرباری در بازی های المپیک حضور باشیم.

داورزنی در بخش دیگری از سخنانش ، عملکرد عموم فدراسیون ها در مدیریت منابع را با توجه به شرایط موجود ، خوب توصیف کرد و اظهار داشت: از سال ١٣٩٦ ، حجم اعزام ها و سفرهای برون مرزی به ٥٠ درصد تقلیل یافته است و این مهم نشان‌دهنده این واقعیت است که آنها با توجه به درک شرایط موجود از سفرهای غیر ضروری جلوگیری کرده اند .

وی میزبانی رویدادهای بین المللی ورزشی را نیز مورد حمایت وزارت ورزش و جوانان دانست .

داورزنی در پایان ابراز امیدواری کرد که در فرصت پیش رو ورزش ایران در رشته های مختلف بتواند با کسب سهمیه های المپیکی شرایط خوبی را برای کاروان اعزامی ایران به المپیک رقم بزند.

انتهای پیام

اخبار مرتبط

icon news

مدیران استقلال به وزارت ورزش احضار شدند

اتفاق عجیب در خصوص استراماچونی با دخالت وزارت ورزش و احضار شبانه مدیران باشگاه استقلا...

مدیریت یا هنر خلق فاجعه ملی؟ / تمام دروغ‌هایی که مهدی تاج به ما گفت

ظاهرا بندهای قرارداد ویلموتس بیشتر درسی بود که این مربی بلژیکی از کی‌روش گرفته بود و ...

ریاست داورزنی در فدراسیون والیبال رسمی شد

ایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان خبر داد که محمدرضا داورزنی امروز رسما  به‌عنوان رئیس ف...

رئیس فدراسیون والیبال معرفی شد

محمدرضا داورزنی با کسب اکثریت آرا رئیس فدراسیون والیبال شد.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news